LEADER sadarbības projekta “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros biedrība “Sateka” 2020.gada 12. februārī plkst. 9.30 interesentiem piedāvā vebināru “Sociālie uzņēmumi. Pašvaldību atbalsta instrumenti.” Vebinārs ir seminārs interneta vidē, kurā var piedalīties, esot pie sava datora (ir nepieciešams dators, interneta pieslēgums un austiņas vai skaļruņi).

Vebināru vadīs lektore Agnese Frīdenberga, juriste, “Providus” pētniece, “Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas” valdes locekle, kura stāsta: “Pašvaldībās jau pieejamās atbalsta programmas nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem ir laba augsne tam, lai nākotnē reģionos veidotos sociālie uzņēmumi. Tomēr tas nekad nav viegls lēmums mainīt esošās paradigmas un mēģināt rīkoties citādi, kā ierasts. Pašvaldības vēlas izrādīt labo gribu, bet pastāv bailes no nezināmā un nesaprotamā.”

Vebināra laikā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

  • ar sociālo uzņēmējdarbību saistītā likumdošana;
  • pašvaldībām pieejamie atbalsta mehānismi sociālajiem uzņēmējiem;
  • prezentēti sociālās uzņēmējdarbības veiksmes stāstu piemēri Latvijā un pasaulē.

Vebinārs plānots kā noslēguma pasākums projekta ietvaros notikušajām diskusijām pašvaldībās par sociālo uzņēmējdarbību.

Vietne, no kā tiek nodrošināta pārraide, piedāvā iespēju tiešsaistes tērzētavā uzdot arī sev interesējošos jautājumus, un saņemt uz tiem atbildes.

Saite vietnei, kur notiks vebinārs: https://zoom.us/j/972060651

Lietošanas instrukcija ir angliski pieejama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=vFhAEoCF7jg

Lai pieslēgtos, ir nepieciešams lejuplādēt “zoom” (https://zoom.us/) programmu. Iesakām to izdarīt savlaicīgi . Pieslēgties tiešraidei varēs ar datoru vai mobilo telefonu.

Daiga Gargurne
biedrības "SATEKA"
Valdes priekšsēdētāja
LEADER administratīvā vadītāja