wwf eh 2021 latvian global ooh landscape 5026x3567mm 4892622021. gada 27. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 notiks globāli lielākā vides akcija Zemes stunda. Aicinām ikvienu atbalstīt akciju un tās laikā izslēgt vai iespējami samazināt apgaismojumu. Akcija tiek rīkota ar mērķi pievērst uzmanību vides problēmām.

Šogad ierasto pulcēšanās pasākumu un fizisko klātbūtni pilsētu gaismas objektu izslēgšanas brīdī aizstās kopības sajūta un solidarizēšanās digitāli. Virtuālajā fokusā — dabas daudzveidības izzušana, klimats un ar to saistītās sekas.

Dabas daudzveidība samazinās un aptuveni miljonam sugu draud izmiršana. Bioloģiskās daudzveidības mērķu īstenošanas novērtējums liecina, ka mēs neesam sasnieguši iepriekšējās desmitgadēs starptautiski izvirzītos mērķus problēmas mazināšanai. Arī Latvijas ziņojumi Eiropas Komisijai par dabas stāvokli neuzrāda apmierinošu situāciju mūsu valstī. Zemes stunda izceļ iedzīvotāju, organizāciju, uzņēmumu, zinātnes un izglītības institūciju, valdību lomu bioloģiskās daudzveidības mērķu sasniegšanai nākamajā desmitgadē.

Vairāk par akciju ŠEIT.

Pasaules Dabas Fonds