Latvijas aizsardzības nozare gada sākumā pasniedz pateicības uzņēmumiem, pašvaldībām un organizācijām, sakot paldies par sniegto atbalstu Zemessardzei 2020. gadā. Apbalvojamie izvēlēti, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī izvērtējot bataljonu komandieru ieteikumus.SIA Lejasciema grauds Uzņēmums celmlauzis

Pateicība SIA "Lejasciema grauds" - "Uzņēmums-celmlauzis"

Saviem atbalstītājiem pateicās arī Zemessardzes 25.kājnieku bataljons. Atbalstītāju vidū nominācijā “Pašvaldība – aktīvais Zemessardzes atbalstītājs”, aizsardzības ministra pateicību saņēma Gulbenes novada pašvaldība.

Pateicību ieguva arī Gulbenes novada multifunkcionālais jauniešu centrs “Bāze” nominācijā “Biedrība – atbalsts zemessargiem”, kas sniedza atbalstu Zemessardzes popularizēšanā un militāras ievirzes pasākumu organizēšanā jauniešiem. Savukārt aizsardzības ministra Goda rakstu nominācijā “Uzņēmums – celmlauzis” saņēma SIA “Lejasciema grauds”.

Zemessardzes 25. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Ģirts Pintāns atzinīgi novērtē sniegto atbalstu Zemessardzei un saka: “Pozitīvā sadarbība ar pašvaldību, uzņēmumiem un organizācijām ir labs piemērs savstarpējai koordinācijai un vienotam skatījumam uz valsts drošības jautājumiem.”

Kaprāle (OR-4) Agnese Stepāne,

ZS 25.KB štābs, Civilmilitārās sadarbības jaunākā speciāliste