Drukāt

No 12. līdz 18. aprīlim Gulbenes novada Stradu pagasta Kaļņa ezera apkārtnē norisinās Zemessardzes 25. kājnieku bataljona Kaujas atbalsta rotas militārās mācības, lai stiprinātu vienības kaujas spējas.

Militāro mācību laikā Kaļņa ezera apkārtnē pārvietosies karavīri formas tērpos ar ieročiem grupā līdz 20 cilvēkiem. Mācību laikā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Pārvietošanās maršruti plānoti tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu satiksmi un vietējos iedzīvotājus. Pēc mācībām izmantotās teritorijas tiks sakoptas.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru un militārās tehnikas pārvietošanos Gulbenes novadā, un ar izpratni izturēties pret notiekošajām mācībām un īslaicīgi radītajiem trokšņiem.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes vienībās turpinās militārās apmācības process, uzdevumus un apmācību realizējot saskaņā ar valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežošanai noteiktajiem drošības pasākumiem.

Mācību laikā tiks ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas.

Zemessardzes 25. kājnieku bataljona Kaujas atbalsta rota ir viena no jaunākajām profesionālā dienesta vienībām Nacionālajos bruņotajos spēkos. Tā izvietota Gulbenes novada Stāmerienā. Lai pievienotos rotai, jāzvana uz tālruņa numuru  26317364.

Esi viens no mums kļūsti karavīrs 3

           

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Informācijas daļa, y. ālr.28326080, Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi