Kā jau iepriekš minēts, Gulbenes novadā līdz pat decembrim turpinās projekts „MINIES GLOBĀLI”. Ir bijušas dažādas projekta aktivitātes – vides ekspedīcjas, velobraucieni, modes talkas, radošās darbnīcas u.c. Jau trešo mēnesi notiek projektā iesaistīto Gulbenes, Jaunpiebalgas un Alūksnes jauniešu veidoto sociālo kampaņu rotācija pa visu trīs novadu sociālajiem tīkliem. Tā jaunieši rosina sabiedrību, it īpaši jauniešu auditoriju, aizdomāties par videi draudzīgu dzīvesveidu un sākt darīt.

Šomēnes Gulbenes novada sociālajos tīklos skatāma Jaunpiebalgas jauniešu sociālā kampaņa. Viņi ir izveidojuši blogu, kurā ir izceltas idejas no interneta tīmekļu labirintiem par otrreiz pārstrādāto lietu izvēli un radīšanu, lai pievērstu uzmanību tam, ka cilvēks ikdienā ir spējīgs padarīt tīrāku gaisu un vidi.

Blogs meklējams šeit:

https://miniesglobaali.wordpress.com/

Plašāka informācija par projektu un foto no visām projekta aktivitātēm pieejami facebook lapā MINIES GLOBĀLI.

minies

Projektu "MInies globāli", līguma Nr. 1-20/43, finansē Latvijas vides aizsardzības fonds (7508 EUR) un Gulbenes novada dome (2000 EUR). Realizē biedrība „Jumata” sadarbībā ar Gulbenes novada iestādēm un pagastiem.

Projekta sadarbības partneri – Jaunpiebalgas bērnu un jauniešu iniciatīvu centrs „Tagad”, Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs „Pa GALMS”, biedrība „Homo ecos:”, biedrība “Humana People to Peolpe in Latvia”.

Elīna Nagle