Drukāt

FLUX

Pirms 10 gadiem Eiropas Brīvprātīgā darba „Redzu Tevi” ietvaros Gulbenes novada jauniešu centrā “Bāze” ieradās kataloņu (Spānija) jaunietis Viktors Gomes (Víctor Gómez Gironès), lai vietējiem jauniešiem vadītu teātra nodarbības. Toreiz vēl neviens nenojauta, ka 11 mēnešu laikā starp Viktoru, vietējiem jauniešiem un biedrību “Dēms” uzplauks draudzība un sadarbība, kas turpinās vēl šodien.

Droši vien gulbeniešiem spilgti atmiņā ir palikusi jaudīgās kataloņu bungu grupas “Fills de la flama” uzstāšanās Gulbenes pilsētas svētkos. Kopā ar Viktoru ir īstenos četri jauniešu apmaiņas projekti, kuru laikā ar performancēm un koncertiem ir bagātināti svētki Kalnienā, Rankā, Gulbenē un mūsu jauniešu izpildījumā arī Katalonijā, kā arī ir atsvaidzināta mierīgā dzīve Stāmerienā.

Šovasar Viktors ir atgriezies Gulbenē – šoreiz kopā ar muzikāli instrumentālo grupu “FLUX”, lai kopā ar draugiem no Gulbenes (grupa "Pieci") kuplinātu Gulbenes pilsētas svētkus. Viņu uzstāšanās plānota 23.jūlijā plkst.19.00-20.40 Spārītes parka atjaunotajā daļā.

Vēršam uzmanību, ka bezmaksas koncertu varēs apmeklēt tikai ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī, uzrādot negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Ienākot pasākuma teritorijā, kopā ar sertifikātu vai negatīva testa rezultātu ir jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. Vairāk par noteikumiem ŠEIT.

Gunta Kalmane,
biedrība “Dēms”