Ar saukli „Esi vesels un laimīgs” rehabilitācijas centrs “Līgatne” informē novada iedzīvotājus par pieejamiem pakalpojumiem rehabilitācijas centrā, kas atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā un kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā.
Rehabilitācijas centram “Līgatne” arī šogad ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu un tajā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīna pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos. Tādēļ aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju doties pie mums ar ģimenes ārsta norīkojumu par valsts finansējumu. Klientam jāveic tikai pacienta iemaksa, maksa par izmitināšanu un ēdināšanu. Pakalpojumus var izmantot arī tie, kam ir apdrošināšanas polise (ambulatorie pakalpojumi). Pakalpojumi centrā pieejami uzreiz un nav jāgaida garā rindā, turklāt visi medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi tiek nodrošināti multidispilinārā komandā, ko īsteno sertificēti un profesionāli speciālisti.
Ar lielāko prieku uzņemsim arī tuviniekus - gan mammu vai tēti, vecmāmiņu, krustmāti, jaunās māmiņas un grūtnieces. Speciālisti nodrošinās kvalitatīvus ārstniecības un SPA pakalpojumus, savukārt mūsu apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis, ļaus atpūtināt galvu no ikdienas rūpēm. Lai atpūta būtu piepildīta ar pozitīvām emocijām, aicinām ekskursijā uz slepeno Bunkuru, Vīna darītavu, Vienkoču parku un Līgatnes dabas takām.
Sekojiet līdzi facebook lapai un mājas lapai http://rehcentrsligatne.lv un uzziniet mūsu jaunumus. Saziņai zvaniet t. 64161915.