slimnicuapienbaLai gan valstiski visi ierobežojumi un medicīniskā palīdzība vairāk šķiet pielāgota Covid-19 vīrusa pacientu testēšanai un ārstēšanai, nebūt nav apstājusies citu slimību diagnosticēšana un ārstniecība.

Ir mainījušies mūsu paradumi, kā mēs pieņemam jaunos ierobežojumus, mājas apstākļus un vairāk izvērtējam katru došanos ārpus mājas, tomēr der zināt, ka bez medicīniskās palīdzības neesam atstāti.

Situācijā, kad nav skaidri zināms, kad viss atgriezīsies ierastajā gaitā, kārtībā, dažādas citas saslimšanas  nešķiro nedz laiku, nedz arī attīstības gaitu.

Tādēļ, lai nav nepatīkamu brīžu nākotnē un ielaistu slimību būtu mazāk, dodamies pēc palīdzības laicīgi. Ja nevar līdzēt vai nav pieejams ģimenes ārsts, valstiskie atļautie medicīniskie pakalpojumi, dodamies uz uzņemšanas nodaļu.

Iespējams, mūsu pašreizējās bailes inficēties, saskarties ar vīrusu, rada bažas un piesardzību, tomēr neārstētas saslimšanas var atspēlēties ilgstošākam atveseļošanās procesam pēc tam.
Konkrētajā situācijā varam apgalvot, ka mūsu speciālisti ir informēti un zinoši par visiem drošības pasākumiem, kas jāievēro pie katra pacienta un esam pilnībā pielāgojušies jaunajiem darba apstākļiem.

Nāciet, sniegsim Jums palīdzību, izmeklēsim, ievērojot visus drošības aspektus.

Līdz ar 20.aprīli, kad ir atjaunota kārtība uz radioloģiskajiem izmeklējumiem un atsevišķām pirmreizējām speciālistu vizītēm, reālā situācija rāda, ka rindas ir, taču, ja kāda speciālista nepieejamība var kaitēt atlabšanai, meklējam palīdzību laicīgi.

Kā iestāde esam aktualizējuši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plānu, tiek pielāgotas pacientu plūsmas, lai  nodrošinātu  pacientam  drošu atrašanos iestādē un personālam drošu  darbu!

Tomēr darām zināmu, ka, ņemot vērā infekcijas izplatības riskus, plānveida ambulatorie pakalpojumi netiek sniegti pacientiem ar elpceļu saslimšanas simptomiem. Tiem pēc palīdzības jāgriežas uzņemšanas nodaļā.

Jūsu, kā pacientu pienākums, dodoties uz ārstniecības iestādi, ir ievērot visus norādījumus par dezinfekcijas līdzekļu un medicīniskās maskas obligātu un atbilstošu lietošanu!

Tikai mēs paši zinām par savām saslimšanām, hroniskām kaitēm un varam pamanīt pirmos impulsus, kad nevēršanās pie mediķiem var nebūt tas labākais risinājums.

Esam atbildīgi!

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības vārdā,
izpilddirektora p.i. Lana Upīte