Drukāt

smpp atverts punktsTurpinoties Covid-19 pandēmijai Latvijā un arī pasaulē, mēs nevaram izslēgt citas saslimšanas, sadzīves traumas vai pēkšņu hronisko veselības problēmu saasināšanos, līdz ar to Gulbenē (Steidzamās medicīniskās palīdzības punktā), Upes ielā 1, iedzīvotāji var saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību.

SMPP nodrošina ārsta konsultāciju, nepieciešamības gadījumā RTG un elektrokardiogrammas izmeklējumus, nepieciešamo primāro medikamentozo terapiju, kā arī rekomendācijas kā rīkoties tālāk.

Lai saņemtu konsultāciju un palīdzību SMPP NAV nepieciešams iepriekš nodot Covid analīzi!

Šajā punktā strādā ārsta un ārsta palīga komanda, kas nodrošina neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu 24 stundas diennaktī.

Ja steidzamās medicīniskās palīdzības punktā pacienta stāvokli ārstniecības persona novērtē kā smagu un konstatē, ka nepieciešama hospitalizācija, tiek izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, lai pacientu nogādātu slimnīcā.

Būsim atbildīgi pret savu veselību un ja nav iespējas vērsties pie sava ģimenes ārsta vai tiešā ārsta – speciālista, tad negaidām veselības stāvokļa pasliktināšanos, bet  laicīgi dodamies pēc medicīniskās palīdzības!

Lana Upīte,
SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība"
izpilddirektora p.i.