alergologs janvamb izmeklejumi

Bailes no inficēšanās ir mazākas, kā vēlāk cīņa ar laikus nediagnosticētu saslimšanu! Tādēļ aicinām - neatliksim konsultācijas, izmeklējumus uz vēlāku laiku! Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā, neskatoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju, ambulatorajām konsultācijām un izmeklējumiem Balvu poliklīnikā un Gulbenē liegums nav, tie tiek nodrošināti pilnā apjomā.

Faktiski rindu nav, un ir tūlītējs pieraksts pie ķirurga, onkologa, nefrologa,  psihiatra arī LOR speciālista un acu ārsta. Arī pediatra un bērnu alergologa konsultācijas Gulbenē iespējamas jau nākamnedēļ. Balvos pediatra konsultācija uzņemšanas nodaļā diennakts režīmā.

Brīvi ir pieejami arī rentgena izmeklējumi. Sonogrāfijām (USG) pierakstu var veikt uz februāra sākumu, doplerogrāfija sākot no 18.februāra.

Speciālistu kapacitātes dēļ garākais pieraksts šobrīd ir uz EHO, kas ir 14.aprīlis un dermatologam.

Ja nepieciešama pneimonologa konsultācija Gulbenē, tad pieteikties aicināti zvanot uz 64471061.

Holtera monitorēšanai un EKG (elektrokardiogrammām) ir brīvi pieraksta laiki tuvākajām dienām Gulbenē, tuvākajai nedēļai Balvos.

Precīzākai informācijai par pierakstu pie kāda no speciālistiem vai uz izmeklējumiem:

Gulbenes poliklīnikas reģistratūra, pieraksts arī uz rentgenu: 64472809

Balvu poliklīnikas reģistratūra: 64507001

Radioloģijas nodaļa Balvos pierakstiem: 64507132, 27875343

Atgādinājumam: joprojām visas konsultācijas, izmeklējumi (arī rentgens) tiek nodrošināts tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

Lūgums pacientiem, kas ierodas uz ambulatoriem izmeklējumiem un konsultācijām, ievērot noteiktos epidemioloģiskos pasākumus infekcijas izplatīšanās riska mazināšanai.

Kā arī neierašanās gadījumā informēt, lai vēlamo pakalpojumu var saņemt kāds cits rindā gaidītājs.

Bērnu alergologam nākamā pieņemšana ir 26.janvārī, vēl ir brīvas vietas

Speciālists konsultācijas laikā veic ādas alerģiskos testus, spirometriju jeb elpošanas mērījumus, nosūta uz alerģiju asinsanalīzēm (ja nepieciešams), nozīmē terapijas plānu!
Šie visi izmeklējumi ar ģimenes ārsta un citu speciālistu nosūtījumu ir bez maksas.

SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība"