Drukāt

national cancer institute fi3zHLxWrYw unsplashSIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā” vakcinācija turpinās valstī noteikto prioritāro grupu ietvaros. Pieteikties vakcinācijai var centralizēti (manavakcīna.lv un pa tālruni 8989) vai zvanot uz reģistratūru m.t.28468547.

Taču sākumā iesakām sazināties ar savu ģimenes ārstu, ja ir vēlme vakcinēties.

Ja ģimenes ārsts ir arī vakcinācijas pakalpojumu sniedzējs (to ģimenes ārsts varēs pats pateikt sarunas laikā), tad ģimenes ārsts veiks reģistrēšanu vakcīnai, kā arī vakcinācijas process pēc ģimenes ārsta uzaicinājuma notiks tur pat – ģimenes ārsta praksē.

Ja pēc zvana ģimenes ārstam iedzīvotājs uzzina, ka viņa ģimenes ārsts nav vakcinācijas pakalpojuma sniedzējs, tad aicinām zvanīt pa tālruni m.t. 28468547 (vai izmantot pieteikšanos manavakcina.lv un pa tālruni 8989) un pieteikties rindā uz vakcinācijas kabinetiem Balvos un Gulbenē.

Saņemot vakcīnu piegādi, telefoniski sazināsimies ar klientiem, kas pieteikušies caur manavakcina.lv vai zvanot uz reģistratūru, lai vienotos par konkrētu vakcinācijas datumu un laiku. Tā kā, vismaz pagaidām, vakcīnu piegādes ne vienmēr ir pieprasītajā apjomā, uz aicinājumu vakcinēties reizēm ir jāgaida – aicinām būt pacietīgiem – ja vien esat pieteikušies vakcinācijai ar jums sazināsies.

Klienti ar kustību traucējumiem var pieteikties vakcinācijai mājās caur portālu manavakcīna.lv vai pa tālruni 8989. Dodoties pie klienta uz mājām, iespēja saņemt vakcīnu būs arī vienā mājsaimniecībā dzīvojošajiem ģimenes locekļiem neatkarīgi no prioritārajām grupām. Ar tiem, kas būs pieteikušies vakcinācijai mājās, saņemot sarakstus no manavakcina.lv, sazināsimies un vienosimies par konkrētu datumu un laiku.

Atgādinām, ka pasūtot vakcīnas mēs nevaram pasūtīt konkrētas firmas vakcīnu – kādu piegādā, ar tādu arī strādājam. Līdz šim mūsu klientiem ir bijusi iespēja vakcinēties ar visu līdz šim Latvijā pieejamo firmu vakcīnām.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar reģistratūru.

Vienotās pieteikšanās sistēma Covid-19 vakcīnai: https://manavakcina.lv/

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem: https://www.spkc.gov.lv/lv/atbildes

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”