national cancer institute fi3zHLxWrYw unsplashKā informē Lana Upīte, SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" sabiedrisko attiecību speciāliste, vakcinācija turpinās gan Gulbenē, gan arī Balvu vakcinācijas kabinetā.

Balvos vakcinācija 16.jūnijā notiks ar Janssen vakcīnu (vienas devas vakcīna). Gulbenē 11. un 14.jūnijā ar Pfizer/BioNTech vakcīnu. Bez tam ir uzsākta 16-17 gadus vecu jauniešu vakcinācija ar Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty un 12-15 gadus vecu pusaudžu vakcinācija ar Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty. Pusaudži tiek vakcinēti viena vecāka klātbūtnē!

Pieteikšanās: vietnē www.manavakcina.lv, vai zvanot pa bezmaksas tālruni 8989.

Jūnijā atvaļinājumā atrodas: bērnu alergologs dr. Mārīte Poga (Gulbenes poliklīnika), alergologs, pneimonologs un kardiologs dr. Sarmīte Pužule, fizikālās medicīnas kabineta māsa Ināra Kaņepe (Balvu poliklīnika). Brīvi pieraksta laiki pie nefrologa, urologa (18.jūnijs Gulbenes poliklīnka), pediatra, audiologopēda, ķirurga, onkologa, LOR ārsta (Gulbenes poliklīnkā).

Pieteikšanās uz rentgenoloģiskajiem izmeklējumiem Gulbenes poliklīnikā, zvanot uz reģistratūras tālruni: 64472809.

Brīvi pieraksta laiki Holtera monitoringam Gulbenes poliklīnikā.

Ar jūniju (18. un 19.jūnijā) turpmāk reizi mēnesī grūtnieču ultrasonogrāfijas izmeklējumus Balvu slimnīcā veiks ginekologs, dzemdību speciālists un ultrasonogrāfijas speciālists dr. Dagnija Ķirsona, pierakstiem tālrunis: 64507132.

 

Jana Igaviņa, Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste