slimnicuapienbaNo 21. oktobra līdz 14. novembrim Latvijā ieviesti ļoti stingri drošības pasākumi, lai apturētu straujo Covid-19 izplatību,  kas kritiski ietekmē veselības aprūpes sistēmas spēju ikvienam iedzīvotājam sniegt veselības pakalpojumus.

Dodoties uz medicīnisko pakalpojumu saņemšanas vietu, aicinām ievērot visus valstī un iestādē noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Atgādinām, ka pakalpojumu saņemšanas vietā nedrīkst ierasties ar akūtiem elpceļu saslimšanas simptomiem: iesnas, klepus, temperatūra. Ja tādi ir, sazinies ar ģimenes ārstu telefoniski un ārstējies mājās!

Visās telpās pareizi jālieto sejas maska!

Neskatoties uz komandantstundu valstī noteiktās ārkārtas situācijas laikā, joprojām Balvu uzņemšanas nodaļa un Steidzamās medicīniskās palīdzības punkts Gulbenē ir atvērti visu diennakti, un tiek nodrošināta akūtā un neatliekamā medicīniskā palīdzība. Negaidām, bet dodamies pēc palīdzības laikus !

Gulbene

Balvi

Vienīgi atceramies, ka laika posmā no plkst. 20.00 līdz plkst. 5.00 dzīvesvietu vai uzturēšanās vietu atstājot, obligāti ir jābūt aizpildītam pašapliecinājumam, kas norāda pamatotu nepieciešamību doties ceļā.

Pašapliecinājumu var aizpildīt rakstiski brīvā formā (drukātā formātā gan uz konkrētās veidlapas parauga, gan pēc piemēra uz baltas lapas), vai elektroniski savā viedierīcē.

Pašapliecinājums pieejams: https://www.vp.gov.lv/lv/pasapliecinajums-un-parvietosanas-ierobezojumi

Saudzēsim sevi un līdzcilvēkus!