Atveram otru Covid 19 nodaļuSIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" ir apstiprinājusi lēmumu par  papildu gultasvietu atvēršanu Covid-19 pacientiem, sākot no 2021.gada 1.novembra.

“Ir ņemta vērā pieaugošā slimnīcu noslodze Latvijā, kad strauji aizpildās Covid-19 pacientiem atvēlētās gultasvietas stacionāros, un arī jau esošās Balvu slimnīcas Covid-19 nodaļas 100% noslodze.

Minētā nodaļa ar 10 gultām Covid-19 pacientiem tiks atvērta, pārprofilējot pediatrijas nodaļu.

Pediatrijas profils netiek slēgts, taču to integrējam terapijas nodaļā, kā tas bija arī pagājušajā Covid-19 periodā.

Kā iestāde esam pielāgojuši pacientu plūsmas, lai nodrošinātu pacientam drošu atrašanos iestādē un personālam drošu darbu.

Lai iedzīvotājiem nebūtu uztraukums par iespējamo saskarsmi ar jau apstiprinātiem Covid-19 pacientiem Balvu uzņemšanas nodaļā, tad darām zināmu, ka Covid-19 pacienti uzreiz tiek vesti uz Covid nodaļu. Gaisa dezinfekcijai visās telpās esam izvietojuši baktericīdos recirkulatorus, kas deaktivizē un iznīcina mikroorganismus.

Jau ziņojām, ka kopš šī gada 4. oktobra Balvos viena Covid-19 nodaļa jau ir atvērta un tajā ir vietas 14 pacientiem.

Stājoties spēkā ārkārtas situācijai valstī, iedzīvotāju uzmanību vēršam uz to, ka SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" turpina sniegt gan ambulatoros, gan arī stacionāros pakalpojumus. Ir ierobežota plānveida un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana, taču bez medicīniskās palīdzības neesam atstāti, “ informē  Lana Upīte

SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" sabiedrisko attiecību speciāliste.