vakcinacija BGSASIA "Blavu un Gulbenes slimnīcu apvienība" informē, ka ir atvērti jauni datumi iedzīvotāju vakcinācijai (pirmreizējā, balstvakcīna) un turpinās arī bērnu vakcinācija. Pieejamas visu ražotāju vakcīnas. Vakcinācija Gulbenē pieejama 17.janvārī, Balvos – 13. un 18.janvārī.

Pieteikšanās pirmreizējai un balstvakcinācijai pa bezmaksas tālruni 8989 vai vietnē www.manavakcina.lv. Reģistrējoties vietnē un  izvēloties vakcinācijas vietu, parādīsies datums. Ja datuma nav, tas nozīmē, ka atvērtais vakcinācijas kalendāra datums nav pieejams. Tālāk sekojam līdzi jauniem atvērtiem datumiem, kas ir pieejami katru nedēļu.

Bērnu vakcinācijai, kas ir vecumā no 5 līdz 11 gadiem,  vecāki bērnus var pieteikt telefoniski vai klātienē ģimenes ārsta praksē (ja tā veic Covid-19 bērnu vakcināciju), tālruņi: Balvu poliklīnikas reģistratūra t.  64507001 un Gulbenes poliklīnikas reģistratūra 64472809. Pierakstoties lūgums nosaukt bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu un kontakttālruni saziņai. Bērni tiks pierakstīti rindā bez konkrēta datuma un laika. Kad būs pierakstījušies 10 bērni, sazināsimies par konkrētu vakcinācijas datumu un laiku. Vakcinācijas veikšanas laiks atkarīgs no tā, cik ātri bērni pieteiksies.