Aizvadītajā svētdienā, 20.decembrī, Gulbenes sporta centrā uz Gulbenes pilsētas atklāto čempionātu florbolā pulcējās vienpadsmit komandas, kas tika iedalītas divās līgās. Pirmajā līgā otro gadu pēc kārtas par uzvarētājiem kļuva komanda Stari, bet otrajā līgā uzvarēja novada vicečempioni – Stradi.

Pirmajā līgā jeb A grupā spēkiem mērojās sešas komandas: Tirza, Gulbene, Anslander, Stari, Jaunlaicene un Pelikāni (Alūksne), kuras savstarpēji izspēlēja apli. Visās piecās spēlēs uzvarēja komanda Stari, nodrošinot stabilu pirmo vietu. Komandas sastāvā spēlēja Niks Brants, Andis Sirmacis, Nauris Sirmacis, Artūrs Haritonovs, Ignats Safronovs, Kaspars Beitāns, Aleksandrs Lapiņš un Viesturs Groza. Ar četrām uzvarām un vienu zaudējumu čempionātu noslēdza komanda Pelikāni, kas viņiem nodrošināja otro vietu. Trešo vietu, tāpat kā novada čempionātā, izcīnīja Tirzas spēlētāji, kas bija pārāki pār komandām Gulbene, Anslander un Jaunlaicene, piekāpjoties vien Stariem un Pelikāniem. Bronzas medaļas izcīnīja Edijs Dāvis Rečs, Uvis Ziepnieks, Dāvis Untāls, Mārtiņš Jēgers, Oļegs Vīksniņš, Rinalds Nogobods, Toms Plešs un Kristaps Vītols. Komandas pārstāvis Mārcis Rudzītis.

Otrajā līgā jeb B grupā tikās piecas komandas: S.Hit, Spēka vāverītes, Stradi, Gulbenes jaunieši un Gulbenes 2.vidusskola. Ar trīs uzvarām un vienu zaudējumu par uzvarētājiem kļuva komanda Stradi (Armands Vaičuls, Daniels Lazdiņš, Sandis Eglītis, Krišs Mazūrs, Edžus Miņins, Rihards Sebris, Eduards Štoknis, komandas pārstāve Aina Rubene.

Otro vietu ieguva Gulbenes 2.vidusskolas komanda, kas uzvarēja “Spēka vāverītes”, “S Hit” un pagarinājumā “Gulbenes jauniešus” komandas sastāvā spēlēja Armands Jānis Zorģis, Deivids Kokarevičs, Artūrs Kopeļevs, Rolands Neilands, Rihards Ostrovs, Ingus Līdums, Ervīns Stradiņš un Rinalds Ozers. Savukārt trešo vietu izcīnīja komanda Gulbenes jaunieši (Dāgs Raģelis, Daniels Raģelis, Rainers Ļisicins, Oskars Jaunbērziņš, Rihards Berkolds, Andris Jaunbērziņš, Aivars Berkolds un Kristofers Mazūrs.

D.Anča