2016. gada 30. jūlijā disku golfa parkā “Stari” tiks organizēts Latvijas čempionāta disku golfā 5.posms. Dalībnieku ierašanās no plkst. 9.00.

Disku golfa parks “Stari” atrodas Gulbenes novada Daukstu pagasta Staru mototrasē, tas veidots, Ventspils Augstskolas komandai piedaloties konkursā “Radām novadam”. Konkurss tika uzsākts 2013.gada nogalē.

“Neskatoties uz to, ka komanda “Balto gulbju projekti” aktīvu dalību konkursā uzsāka pēdējā – tikai 2015. gada rudenī, konkursa ietvaros tā ir dibinājusi uzņēmumu Baltic Disc Golf, kas nodarbojas ar disku golfa laukumu būvniecību un inventāra tirdzniecību, un sadarbībā ar Gulbenes novada uzņēmumu Rubate izveidojusi disku golfa parku “Stari”. Vienlaicīgi komanda ir dibinājusi disku golfa klubu Chilli Disc Golf Latvia, kas aktīvi popularizē šo sporta veidu Latvijā. Disku golfa parka izveidei piesaistīts aptuveni 10 000 EUR finansējums. 30. jūlijā disku golfa parkā “Stari” tiks organizēts Latvijas čempionāts disku golfā, kuru apmeklēt aicināts ikviens interesents,” stāsta Gulbenes novada domes projektu vadītāja Daiga Muktupāvela.

Par disku golfa parku “Stari”:

https://www.facebook.com/DiskuGolfsStari/#

V.Vilde