29.oktobrī Gulbenes sporta centrā jau 20. reizi tika aizvadītas Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, kas šogad kopā pulcēja 25 komandas.

 

Visas dienas garumā dalībnieki varēja mēroties izveicībā deviņos sporta veidos. Par 20. iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu uzvarētājiem šogad kļuva Gulbenes novada BJSS komanda (53 punkti). Otro vietu ar 59 punktiem izcīnīja izcīnīja frizētava “Stils”, bet trešo vietu - Gulbenes 2.vidusskolas komanda (63 punkti). Ceturtajā vietā ierindojās Gulbenes vidusskola (64 punkti), piektie – ROTARY + Rotaract (74 punkti), ar 75.5 punktiem sestajā vietā ierindojās salona “RAIVO” komanda.

„Tautasbumba” tika izspēlēta pēc vienmīnuss sistēmas. Spēlē par trešo vietu pārāki izrādījās Gulbenes 2.vsk komanda, bet finālspēlē Gulbenes novada BJSS svinēja uzvaru pār biedrību “VeloRīts”.

Sporta aktivitātē „LEGO” vērtēja vienas labākās dāmas un viena kunga rezultātu.  Par uzvarētājiem kļuva ROTARY+Rotaract. Otrie – frizētava “Stils”, bet trešajā pozīcijā ierindojās Gulbenes novada bibliotēka.

Atrakcijā “Trakās pēdas” veiksmīgākā komanda izrādījās Gulbenes 2.vsk. Otrajā vietā dāmas un kunga duets no salona “Raivo”, bet trešie – Valsts robežsardzes Viļakas pārvalde (VRS VIP).

Sacensībā “Gjensidige mezgli” par uzvarētājiem kļuva Zemessardzes 25.kājnieku bataljona štābs. Otrajā pozīcijā Gulbenes vidusskola, bet trešie Robežsardzes komanda.

Aktivitātē “Lec, vardīt, lec!” labākais sniegums salona “Raivo” kvartetam. Otrajā vietā ROTARY+Rotaract, bet trešie ALD Automotive.

„Šautriņas” sacensībā vislabāko rezultātu sasniedza Gulbenes novada BJSS komanda, otrajā vietā Gulbenes novada dome, bet trešie – Valsts robežsardzes Viļakas pārvalde.

Atrakcijā „Pakaviņi” vislabāk veicās ROTARY+Rotaract trio. Otrajā vietā Gulbenes vidusskola, bet trešie - jauniešu centrs “Bāze”.

Komandu vadītāju sacensībā dāmu konkurencē visveiksmīgākā izrādījās DUS Statoil pārstāve Anželika Griķe, otrajā vietā SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības pārstāve Marika Jermaševica, bet trešā Dzintra Gailāne (ROTARY+Rotaract). Kungiem nepārspēts izrādījās VRS VIP pārstāvis Aigars Cīrulis. Aiz viņa otrajā vietā Raivis Pužulis (SFĒRA + VUGD), bet trešais Māris Āboliņš (“Skrīveru saldumi”).

Visbeidzot sacensību noslēgumā tradicionāli dalībnieki sacentās komandu stafetē. Par uzvarētājiem kļuva jauniešu centrs “Bāze”. Otrajā vietā Gulbenes novada BJSS, bet trešie Gulbenes vidusskola.

Tika organizētas arī dažādas sportiskas aktivitātes bērniem, kuriem balviņas sagādāja „Gjensidige Baltic” AAS, kas jau astoto gadu atbalsta šo pasākumu. Arī apbalvošanas ceremonijā „Gjensidige Baltic” AAS pārstāvis Arnis Dzerkaļs pasniedza dāvanu kartes trīs dalībniekiem dažādās nominācijās, kas bija izpelnījušies sacensību tiesnešu uzmanību.

Sacensību organizatori izsaka lielu paldies iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām par lielo atsaucību un saliedētību. Kā arī paldies “Gjensidige Baltic AAS”, personīgi Arnim Dzerkaļam, DMS “Sfēra”, Gulbenes pilsētas pārvaldei, kā arī Gulbenes sporta centra un Gulbenes kultūras centra darbiniekiem un Gulbenes vidusskolas kolektīvam.

Dace Anča