Decembra pirmajā svētdienā Gulbenes sporta centrā uz Gulbenes novada čempionātu florbolā pulcējās sešas komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās.

A apakšgrupā spēkiem mērojās: Stradi, Druviena, Gulbenes K.S.P., savukārt B grupā – Tirza, Lizums un Sveķi, kuras savstarpēji izspēlēja apli. Sīvākās apakšgrupu spēles izvērtās par pirmo un otro pozīciju apakšgrupā. Tā A apakšgrupā ar rezultātu 3:2 Stradi bija pārāki pār Gulbenes K.S.P, savukārt B apakšgrupā Tirza tikai spēles galotnē lauza Sveķu pretestību, uzvarot ar 4:2.

Pēc grupu spēlēm cīņā par 5.-6.vietu Druviena ar rezultātu 3:2 pārspēja Lizumu. Turpinājumā sekoja pusfināli. Pirmajā pusfinālpārī tikās Tirza un Gulbenes K.S.P., kur ar rezultātu 4:2 pārāki bija Gulbenes K.S.P. Otrajā cīņā ar rezultātu 4:3 Stradi bija pārāki pār Sveķiem.

Sekoja cīņa par vietām. Tā spēlē par 3.vietu otro reizi tikās Tirza un Sveķi, taču šoreiz vairāk spēka un izturības bija saglabājies Sveķiem, kuri svinēja uzvaru un izcīnīja bronzas godalgas. Sveķu komandas sastāvā spēlēja: Sandis Karlījčuks, Emīls Viļnovičs, Jurģis Szulga, Sandis Kļaviņš, Dainis Akuto, Guntars Kļaviņš, Valentīns Grinkevičs, Andris Zaķis, Edijs Garuolis, Mārtinš Liepiņš, Roberts Boldāns, komandas pārstāvis Aigars Lasis. Par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Jurģis Szulga.

Spēlē par pirmo tikās Stradi un Gulbenes K.S.P., kas savstarpēji jau bija duelējušies apakšgrupas spēlē. Šoreiz uzvaru svinēja Gulbenes K.S.P., nodrošinot sev čempiona titulu. Zelta medaļas izcīnīja: Zintis Kuprišs, Mareks Aizpurietis, Kaspars Taurenis, Guntis Princovs, Kristaps Ķulis un Sandis Eglītis. Par vērtīgāko atzina Kasparu Taureni.

Stradi, tāpat kā pērn, ierindojās otrajā pozīcijā: Armands Vaičuls, Daniels Lazdiņš, Krišs Mazūrs, Valters Groza, Nauris Sirmacis, Eduards Štoknis, Aksels Bogdanovs, Gundars Serģis, Niks Brants (vērtīgākais komandas spēlētājs) un Daniels Čevers, komandas pārstāvis Arvis Rubenis.

Dace Anča