14. janvārī Gulbenes sporta centrā gulbenieši atkal klātienē varēja vērot Gulbenes dāmu volejbola komandas sniegumu, jo tika aizvadītas trīs Latvijas čempionāta Nacionālās līgas spēles sievietēm. Sabraukumā Gulbenē tikās trīs komandas: Mārupes SC, LLU un VK Gulbene. Abas pretinieces turnīra tabulā atradās augstākā pozīcijā - trešajā un ceturtajā, bet gulbenietes piektajā pozīcijā. Pirmajā aplī VK Gulbene spēlē ar Mārupes SC izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2, bet cīņā ar LLU piekāpās piecos setos (2:3), kas ļāva cerēt uz interesantām cīņām.

Pirmajā spēlē VK Gulbene aizvadīja sīvu cīņu ar Mārupes SC komandu. Pirmajā setā ātrāk iespēlējās pretinieces, jau ar pirmajiem punktiem izvirzoties nelielā vadībā, ko arī izdevās saglabāt līdz seta galotnei (25:22). Otrais sets risinājās punkts punktā, tomēr galotnē pārākas atkal izrādījās Mārupes spēlētājas (25:21). Trešajā setā Gulbenes komanda pierādīja savu cīņas sparu un uzvarēja ar rezultātu 25:23. Arī ceturtajā setā visu setu vadība bija gulbeniešu rokās un uzvarēts sets ar rezultātu 25:20. Sekoja piektais izšķirošais sets. Diemžēl spēles galotni pārliecinošāk nospēlēja Mārupes komanda, izcīnot uzvaru ar rezultātu 15:9, kas nodrošināja arī uzvaru visā spēlē.

Otrajā mačā tikās Gulbene un LLU. Jau ar spēles pirmajām minūtēm stabilu sniegumu demonstrēja mājinieces, uzvarot pirmajā setā ar rezultātu 25:19. Otrais sets bija mazliet sīvāks, likās, ka jelgavnieces sāk iespēlēties, tomēr gulbenietes netaisījās atdot uzvaru, uzvarot setā ar 25:21. Trešajā setā Gulbenes volejbolistes nodemonstrēja lielisku spēli, uzvarot ar rezultātu 25:11, kas nodrošināja uzvaru visā mačā ar 3:0.

Trešajā spēlē tikās Mārupes SC un LLU. Lai gan likās, ka Mārupes spēlētājas izcīnīs vieglu uzvaru, tomēr pirmā seta sākumā LLU volejbolistes izrādīja sīvu pretestību, kas gan līdz seta galotnei noplaka. Rezultātā Mārupes SC komanda svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0.

Pēc sestdien aizvadītajām cīņām VK Gulbene turnīra tabulā joprojām atrodas piektajā pozīcijā no 12 komandām. Tikai vairs vienu punktu priekšā ir LLU. Nākamais sabraukums mūsu meitenēm ir 28. janvārī Murjāņos, kur viņas spēkiem mērosies ar Rīgas volejbola skolas komandu un MSĢ.

Dace Anča