ksp170403

“Gulbenes K.S.P.” komandas sportisti 1.aprīlī notiekošajās spiešanā guļus sacensībās Degumniekos uzrādīja izcilus rezultātus – ieguva 1.vietu un apsteidza Latvijas kausa šīs sezonas līderus komandu “Rembate/Legacy”.

“Gulbenes K.S.P “ pārstāvis Dzintars Lācis atzīst, ka komandu konkurencē notika ļoti sīva cīņa. “Mēs devāmies uz šīm sacensībām ar mērķi uzvarēt, bet zinājām, ka būs grūti, jo četrām komandām bija iespēja izcīnīt 1.vietu. Tie bijām mēs, Madonas, Bauskas atlēti un “Rembate/Lagacy”,” stāsta Dz. Lācis un piebilst, ka diviem “Gulbenes K.S.P “ atlētiem Jurijam Cibrijam un Ringoldam Kļaviņam izdevās uzstādīt personīgos rekordus. Šajās sacensībās “Gulbenes K.S. P” piedalījās arī divi jauni atlēti Gundars Dārznieks un Dilans Kurepins, kuram ir ļoti liels potenciāls kā spēka sporta atlētam.

Kopumā septiņu komandu konkurencē sacensībās Degumniekos 2.vietā – Madonas, bet 3.vietā – Bauskas stiprinieki. Savukārt šīs sezonas līderi “Rembate/Legacy” ierindojušies 4.vietā.

Sacensības Degumniekos notika pirmo reizi un pulcēja kopā 70 spēka atlētus no dažādiem Latvijas novadiem.

Dāmu konkurencē (līdz 84kg) 2.vietā ierindojās “Gulbenes K.S.P.” pārstāve Liene Ļebedeva, kura uzspieda 67,5kg smagu svara stieni.

Jauniešu grupā (līdz 83kg) 2.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs no “Gulbenes K.S.P.” ar rezultātu 110kg.

Junioru konkurencē Dzintars Lācis (līdz 93kg) no “Gulbenes K.S.P” sacensībās uzspieda 152,5kg un ierindojās 2.vietā.

Arī veterāni sevi pierādīja! Absolūti spēcīgākais šoreiz Arnis Mazurs (līdz 105kg) no “Gulbenes K.S.P.”. Viņa kontā – 180 kg smags svara stienis. Arī 3.vietā bija “Gulbenes K.S.P “atlēts Sergejs Ļebedevs (līdz 83kg) ar rezultātu 130kg.

Sacensības organizēja biedrība “SCK Madona” sadarbībā ar Ošupes pagasta pārvaldi un Latvijas Pauerliftinga Federāciju.

Informē Gunta Krevica