Drukāt

Sestdien Gulbenes sporta centrā izcilu sniegumu demonstrēja Gulbenes dāmu volejbola komanda, kas Latvijas čempionāta Nacionālās līgas “play off” pirmajā spēlē ar LLU (Latvijas Lauksaimniecības universitāte) izcīnīja vērtīgu uzvaru piecos setos.

Aizvadītās nedēļas nogalē dažādās Latvijas vietās norisinājās četras “play off” cīņas, kurās tikās čempionāta astoņas labākās komandas. Pirmajā pārī tikās pirmās pozīcijas ieguvējas Mārupe un astotās - Pērkons/Rīga vienību. Pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja Mārupe. Arī otrajā pārī: MSĢ (2.vieta) un Kuldīgas NSS (7.vieta) nekādu pārsteigumu, ar 3:0 uzvarēja MSĢ. Trešajā spēlē tikās LU (3.vieta) ar VK Līvāni (6.vieta). Arī šajā duelī bez lielas intrigas, ar 3:0 uzvarēja LU. Vienīgi ceturtajā mačā Gulbenē, kur tikās regulārā čempionāta piektās vietas ieguvējas Gulbene un ceturtās – LLU, intriga saglabājās līdz pat piektajam setam.

Gulbenietes un LLU savstarpēji tikās arī iepriekšējā sabraukumā Gulbenē, kas norisinājās janvārī. Toreiz ar 3:0 uzvarēja Gulbene. LLU volejbolistes uz 1.aprīļa spēli bija ieradušās sešu spēlētāju sastāvā. Spēles sākumā stabilāku sniegumu demonstrēja viesu komanda, uzvarot pirmajā setā ar rezultātu 25:20. Otrajā setā gulbenietes atspēlējās, pārliecinoši uzvarot setā ar 25:18. Trešajā setā atkal kritums un zaudējums ar 14:25. Ceturtajā setā Gulbenes volejbolistes spēja sakoncentrēties un, nodemonstrējot lielisku spēli, uzvarēja ar rezultātu 25:17. Sekoja izšķirošais piektais sets. To pārliecinoši uzsāka Gulbenes volejbolistes, gūstot četrus punktus 4:0. Iegūtais pārsvars deva pārliecību, kas saglabājās visa seta garumā. Seta noslēgumā gulbenietes vēl palielināja savu pārsvaru, gūstot uzvaru ar rezultātu 15:8, kas nodrošināja uzvaru visā mačā ar 3:2.

Jau šo svētdien, 9. aprīlī pl.12.00 Jelgavā VK Gulbene tiksies otrreiz ar LLU, lai noskaidrotu, kas turpinās izslēgšanas turnīru labāko četriniekā. Jāpiebilst, ka “niča” gadījumā notiks papildus “zelta sets”, kurā noskaidros uzvarētāju.

Dace Anča