Aizvadītajā piektdienā Gulbenes sporta centrā norisinājās Latvijas čempionāta Nacionālās līgas pusfināla pirmā spēle. Gulbenes dāmu volejbola komanda, tiekoties ar regulārā čempionāta līderēm Mārupes vienību, piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 0:3

VK Gulbene un Mārupes SC savstarpēji tikās jau trešo reizi šajā sezonā. Pirmajā spēlē oktobrī mūsu meitenēm izdevās gūt uzvaru pār pretiniecēm ar rezultātu 3:2, taču nākošajā spēlē, kas risinājās Gulbenē janvārī, tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 2:3. Jāpiebilst, ka visas sezonas laikā Mārupe bija piedzīvojusi tikai 3 zaudējumus.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm stabilitāti uzbrukumā un aizsardzībā demonstrēja viesu komanda, savukārt gulbenietēm problēmas radīja pārliecinātības trūkums, kas vainagojās ar dramatisku rezultātu seta galotnē 9:25. Otrajā setā joprojām gulbenietes nespēja neko likt pretī un zaudējums ar 13:25. Trešajā setā beidzot varēja vērot Gulbenes meiteņu patieso sniegumu. Seta sākumā gulbenietes bija vadībā, arī vēl seta vidū vadības groži mainījās uz abām pusēm, tomēr spēles galotni veiksmīgāk noturēja viesu komanda un guva uzvaru ar rezultātu 25:18.

Trešdien, 19. aprīlī pl.20.00 Mārupē VK Gulbene tiksies otro reizi ar Mārupes SC. Arī šoreiz sacensību nolikums paredz, ka “niča” gadījumā notiks papildus “zelta sets”, kurā noskaidros uzvarētāju. Uzvarētājkomanda turpinās cīņu par 1.-2.vietu, savukārt zaudētājkomanda cīnīsies par 3.-4.vietu. Un pretinieces būs kāda no otrā pusfinālpāra komandām: LU vai MSĢ. Gulbenes dāmu komanda savu pirmo spēli par vietu sadalījumu aizvadīs 23.aprīlī pl.14.00 Gulbenes sporta centrā.

Dace Anča