stad1704

5.maijā Gulbenes stadionā pirmo reizi pēc pārbūves darbu noslēgšanās tiks organizētas sacensības vieglatlētikā, kurās piedalīsies ne tikai vietējie, bet arī kaimiņu novadu atlēti. Sportistiem jāpiesakās līdz 02.05.2017.

Atklāšanās parāde 05.05.2017. plkst. 10.00.

 

Vērienīgā stadiona rekonstrukcija norisinājās no 2016.gada maija līdz oktobrim, ieguldot 755 971 eiro.

Paveikto darbu rezultātā stadionā ir izbūvēti seši 400 metru un astoņi 100 metru skrejceļi, kā arī iekārtoti moderni vieglatlētikas sektori, kas ļauj šeit organizēt kvalitatīvas lodes grūšanas, vesera un diska mešanas, kārtslēkšanas, tāllēkšanas un trīssoļlēkšanas sacensības. Gan skrejceliņi, gan sektori ir klāti ar gumijas sporta segumu 5679,47m2 platībā un atbilst Starptautiskās vieglatlētikas federācijas asociācijas prasībām. Jāatzīmē, ka ir izbūvēts ūdens baseins, kas vajadzīgs, lai varētu noritēt šķēršļu skrējiens.

Futbola laukums ir izlīdzināts un iesēts jauns zāliens. Ir ierīkotas divas ūdens ņemšanas vietas futbola laukuma laistīšanai. Aiz futbola vārtiem izbūvēta noņemama aizsargtīkla konstrukcija bumbu tveršanai, bet aiz skrejceļa – 2,5 metrus plats asfaltēts celiņš apkārt stadionam, kuru var izmantot skrituļslidotāji, rollerslēpotāji, nūjotāji.

Gulbenes stadions tuvākajā apkārtnē ir vienīgais stadions ar 400 metru garu skrejceliņu.