zell1705

19.-20.maijā Arkādija stadionā, Rīgā, norisinājās Baltijas kauss minifutbolā. Spēlēs piedalījās Latvijas un Lietuvas pieci spēcīgākie minifutbola klubi, kā arī divi ļoti spēcīgie minifutbola klubi no Igaunijas. Šis turnīrs notiek jau trešo gadu; mūsu Gulbenes minifutbola klubs SMFK ZELLIS tur piedalījās otro reizi. Pirmajā gadā astoņu komandu konkurencē SMFK ZELLIS ierindojās 6.vietā, šogad divpadsmit komandu konkurencē – 8.vietā. No Latvijas komandām tas ir trešais labākais rādītājs. Baltijas kausu klubu konkurencē jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja FC Nikers no Kuldīgas. Komandas labākais uzbrucējs turnīrā bija Raitis Šolins, bet labākais aizsargs Daniels Lazdiņš un labākais vārtsargs Dainis Nalivaiko. Komandas sastāvā debitēja jaunais Gvido Raivo Čipats, kurš daudz raizes sagādāja pretiniekiem savā aizsardzības zonā.

Paralēli norisinājās Baltijas kauss izlasēm, kuru arī pārstāvēja mūsu komandas divi spēlētāji – Andrejs Sitiks un Dainis Nalivaiko, kas no 9.-17.jūnijam dosies uz Eiropas čempionātu minifutbolā 6x6 Čehijā.

SMFK ZELLIS spēlētāji izlases rindās kļuva par divkārtējiem Baltijas kausa vicečempioniem. Baltijas kausu izlasēm izcīnīja Vācija, otro Latvija, trešo Igaunija, ceturto Lietuva.

Noskaidrojās arī, ka mūsu komandas vārtsargs Eiropas čempionātā būs pirmais vārtsargs Latvijas izlasē.

Informē A.Klesmanis, SMFK ZELLIS