Drukāt

rb1706

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Rolands Blūms XII starpvalstu bērnu (dz.2004.-2006.g.) sacensībās vieglatlētikā Polijā 300 metru sprinta distancē ar rezultātu 39,30 sek. izcīnīja 3.vietu. Sportists laboja savu personisko rekordu (iepriekš bija 39,71 sek.) un uzstādīja jaunu rekordu Latvijas un Baltijas mērogā.

„Pēc sacensībām sajūtas ir lieliskas! Esmu apmierināts ar rezultātu, taču vieta uz pjedestāla varēja būt augstāka. Man bija jāsacenšas ar vēl pieciem sportistiem no dažādām valstīm, jo šajā turnīrā piedalījās tikai tie atlēti, kas atlases sacensībās uzrādīja labākos rezultāts. Tagad man būs pāris nedēļu atpūta, bet pēc tam plānoju piedalīties divās sporta nometnēs un sākšu gatavoties jaunajai sezonai,” par piedzīvoto sacensībās stāsta Rolands Blūms.

„Manuprāt, Rolands izdarīja vairāk nekā spēja. Viņam ir lielas darba spējas, motivācija, apņēmība un potenciāls. Ir tikai jāturpina strādāt! Uzrādītie rezultāti apliecina, ka mūsu treniņu taktika ir pareiza. Šīs bija pēdējās sacensības Rolanda vecuma grupā, kad tika skrieti 300 metri. Nākamajā sezonā tie būs jau 400 metri, un tā arī būs viņa pamatdistance,” stāsta Rolanda trenere Irēna Aizpure.

Kopvērtējumā Latvijas izlases komanda ar 23 medaļām izcīnīja 3.vietu.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste