Aizvadītajā sestdienā Gulbenes un Litenes pludmales volejbola laukumos norisinājās Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas smilšu volejbolā sieviešu un vīriešu komandām otrā posma sacensības.

Litenes smilšu volejbola laukumi pulcēja 7 vīriešu komandas, bet Gulbenes stadionā spēkiem mērojās 4 dāmu komandas.

Sieviešu komandas izspēlēja apli līdz divu setu uzvarai. Par divkārtējām uzvarētājām kļuvušas Gulbenes komanda “MARVEL” (Līva Misiņa/Maija Smiltniece), kas uzvaru svinēja pirmajā posmā, kā arī triumfēja šoreiz - otrajā posmā. “MARVEL” visās spēlēs izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0. Otrajā vietā komanda O2 (Pola Samanta Sarmule/Alīna Biļinska), viņas ar rezultātu 2:0 uzvarēja “Bumbiņas”, trešajā setā lika kapitulēt duetam “Savējās” un atzina “Marvel” pārākumu. Lai noskaidrotu trešās vietas ieguvējas, nācās skaitīt “lielos punktus”, kā rezultātā trešo vietu izcīnīja komanda “Bumbiņas” (Marina Vīksniņa/Krista Misiņa).

Vīriešu komandas arī spēlēja apli. Par uzvarētājiem šajā posmā kļuva “Vasiļjevs/Naglis” (Dzintars Vasiļjevs/Edgars Līcītis), kas iepriekšējā posmā izcīnīja trešo vietu. Jāpiebilst, ka šoreiz konkurenci nesastādīja Balvu novada sportisti, kas iepriekšējā posmā aizņēma augstākos divus goda pjedestāla pakāpienus. Duets “Vasiļjevs/Naglis” piecās cīņās uzvarēja ar 2:0 un tikai trešās vietas ieguvējiem komandai “Niknie bebri” “atdeva” vienu setu. “Niknie bebri” (Kristers Kanaviņš/Ralfs Skopāns) uzvarēja četrās cīņās, bet divās cīnījās neizšķirti, tādejādi izcīnot otro vietu. Trešo vietu ieguva duets “Litene” (Roberts Platais/Vilnis Meisītis).

Noslēdzošais posms būs Gulbenes novada svētku ietvaros 29. jūlijā pl.10.00 Gulbenes stadionā.

Dace Anča