2.augustā Gulbenes novada domē norisinājās Latvijas Jaunatnes olimpiādes laureātu un viņu treneru godināšanas pasākums. Šajā reizē tika sveikti arī tie sportisti un treneri, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus Latvijas un Baltijas čempionātos vieglatlētikā. Apbalvoto vidū bija 35 sportisti un 9 treneri.

Apbalvojumi pasniegti:

  • Edgaram Gjačam - par izcīnīto I vietu Baltijas čempionātā/Valsts Prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā 10 km soļošanā (6 dalībnieki);
  • Jurijam Gjačam - par viņas trenētā audzēkņa Edgara Gjača izcīnīto I vietu Baltijas čempionātā/Valsts Prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā 10 km soļošanā (6 dalībnieki);
  • Kristeram Birzniekam - par izcīnīto III vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā U 14 grupā 4x100 metru stafetē Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sastāvā (12 komandas);
  • Intaram Ilgsalietim - par izcīnīto III vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā U 14 grupā 4x100 metru stafetē Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sastāvā (12 komandas);
  • Rihardam Berkoldam - par izcīnīto III vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā U 14 grupā 4x100 metru stafetē Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sastāvā (12 komandas);
  • Rolandam Blūmam - par izcīnīto I vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā U 14 grupā 300 metru skrējienā (25 dalībnieki);
  • Irēnai Aizpurei - par viņas trenētā audzēkņa Rolanda Blūma izcīnīto I vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās U 14 grupā 300 metru skrējienā (25 dalībnieki);
  • Alīnai Antipovai - par izcīnīto II vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 65 kg (8 dalībnieces);
  • Raivitai Timofejevai - par izcīnīto III vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 70 kg (4 dalībnieces);
  • Mikam Jencītim - par izcīnīto III vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 63 kg (13 dalībnieki);
  • Alanam Karuzinam - par izcīnīto III vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 54 kg (7 dalībnieki);
  • Atim Jencītim - par viņa trenēto audzēkņu A.Antipovas, M.Jencīša, A.Karuzina un R.Timofejevas izcīnīto II un III vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē brīvajā cīņā;
  • Laurim Lapsam - par izcīnīto I vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē vieglatlētikā 5 km soļošanā (6 dalībnieki);
  • Līvai Ejubai - par izcīnīto II vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē vieglatlētikā 3 km soļošanā (15 dalībnieces);
  • Jeļizavetai Černovai - par izcīnīto 5. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē vieglatlētikā 2 km šķēršļu skrējienā (9 dalībnieces);
  • Voldemāram Mezītim - par viņa trenēto audzēkņu Laura Lapsas un Līvas Ejubas izcīnīto I un II vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē vieglatlētikā 5 un 3 km soļošanā;
  • Kristam Sveķim - par izcīnīto 6.vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē vieglatlētikā tāllēkšanā (37 dalībnieki);
  • Mārcim Rudzītim - par viņa trenētā audzēkņa Krista Sveķa izcīnīto 6.vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē vieglatlētikā tāllēkšanā;
  • Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas volejbola komandai (K.Misiņai, J.Černovai, P.S.Sarmulei, A.Biļinskai, A.Briedei, E.Baumgartei, L.Gavrilko, K.Žvareti, K.Prockalovai, K.Opinsonei, E.Kušķei, M.Bychkouskayai, E.Bērziņai, treneriem S.Vīcupai un A.Kalanam) - par izcīnīto 6. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē volejbolā (10 komandas);
  • Kristiānai Žvartei - par izcīnīto 4. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē pludmales volejbolā (13 komandas);
  • Egitai Kušķei - par izcīnīto 4. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē pludmales volejbolā (13 komandas);
  • Solvitai Vīcupai - par viņas trenēto audzēkņu K.Žvartes un E.Kušķes izcīnīto par izcīnīto 4. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē pludmales volejbolā (13 komandas);
  • Andrejam Kalanam - par viņa trenēto audzēkņu K.Žvartes un E.Kušķes izcīnīto par izcīnīto 4. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē pludmales volejbolā (13 komandas);
  • Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola komandai (Linardam Černoglazovam, Artūram Garaissilam, Simsonam Osim, Kristiānam Šulcam) - par izcīnīto 6. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē basketbolā 3x3 (28 komandas);
  • Dainim Mikolajam - par viņa trenētās basketbola komandas izcīnīto 6. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē basketbolā 3x3 (28 komandas);
  • Renāram Kokarevičam - par izcīnīto 5. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē orientēšanā ( dalībnieki);
  • Sarmītei Gobiņai - par viņas trenētā audzēkņa Renāra Kokareviča izcīnīto 5. vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādē orientēšanā (47 dalībnieki);
  • Jānim Skangalim - par izcīnīto III vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās U 20 un U 18 grupā 60 metru skrējienā (48 dalībnieki);
  • Anetei Mirdzai Rutkai - par sasniegumiem VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē vieglatlētikā (200m disciplīnā).

Apbalvojumi pasniegti pamatojoties uz Gulbenes novada domes noteikumiem “Gulbenes novada sportistu un viņu treneru apbalvošana par sasniegumiem sportā” un Gulbenes novada domes Sporta komisijas 2017.gada 5.jūlija lēmumu.

Šajā reizē Gulbenes novada pašvaldības naudas balvas tika pasniegtas 2173 eiro apmērā.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste