gulbjakaussKarstākajā nedēļas nogalē šajā vasarā Gulbenē tika aizvadīts pirmais bērnu futbola festivāls ‘’Gulbja kauss’’. Trīs dienu turnīrā no 11. līdz 13. augustam futbolu Gulbenes pilsētas stadionos spēlēja 200 bērni. Turnīrs tika aizvadīts divās vecuma grupās - 2008. un 2009. gadā dzimušajiem.

2009.gadā dzimušajiem trīs dienu laikā bija jāaizvada 6 spēles. Komandas pārbaudīja savus spēkus apļa turnīrā un labākā komanda šajā vecuma grupā bija no Rīgas – FS Metta/2009. Par šīs grupas turnīra labāko spēlētāju atzīts FS Metta/2009 pārstāvis  Ernests Ivanovskis Pigits. Mājiniekiem - Gulbenes komandai - šajā vecumā 6. vieta.  

2008.gadā dzimušajiem pēc septiņām spēļu kārtām labākie izrādījās Balvu SC komandas pārstāvji. Turnīrā komanda nepiedzīvoja nevienu zaudējumu un priecēja skatītājus ar skaistām izspēlēm un precīziem sitieniem vārtos. Gulbenes komanda šajā vecuma grupā izcīnīja vairākas skaistas uzvaras, taču līdz labāko trīs komandu līmenim nedaudz pietrūka. Labākais turnīra spēlētājs arī no uzvarētāju komandas – Rinolds Baikovs.  

Pēc turnīra dienas spēlēm notika dažādas aktivitātes – turnīra svinīgā atklāšana un komandu parāde, 7 un 9 metru soda sitienu sērijas starp komandām, spēlētāju meistarības konkursi un draudzības futbola mačs starp komandu treneriem un bērnu vecākiem. Turnīra laikā bērniem bija iespēja parādīt savas zināšanas par futbolu un iegūt sponsoru sarūpētos pārsteigumus.

Pirmie divi Gulbja kausi šogad aizceļoja uz Rīgu un Balviem, taču gan turnīra organizatori, gan spēlētāji un treneri ir pārliecināti – Gulbja kausam ir jānotiek arī nākamgad un tam jānotiek Gulbenē!

Visas Gulbja kausa 2017 bildes un video varēs apskatīt V&G Futbols www.facebook.com lapā.