Latvijas 2.līgas futbola čempionātā FB Gulbene/GFA komanda izbraukumā ar 4:0 sagrāva Lubāna/Degumnieki futbolistus.

Iepriekšējā tikšanās reizē Gulbenē mūsu komanda piekāpās lubāniešiem ar 1:2.  Šajā spēlē komandas sākuma sastāvā devās Dz.Peksts, D.Lazdiņš, V.Surovs, I.Roziņš, A.Vaičulis, N.Zeps, R.Šolins, M.Aigars, I.Jezuns, M.Kozlovskis un R.Stepanovs. Sākumā komandas spēlēja uzmanīgi, bet pirmie aktīvie uzbrukumi bija no gulbeniešu puses. Vairākus bīstamus sitienus izdarīja M.Kozlovskis, M.Aigars, R.Šolins. Puslaika vidū pretinieki pārkāpa noteikumus savā soda laukumā pret R.Stepanovu un piešķirto 11m soda sitienu realizēja M.Kozlovskis. Rezultāts kļuva 1:0. Tūlīt brīdinājumu nopelnīja M.Aigars. Saimnieki centās spēli izlīdzināt, bet vairāk vārtu gūšanas iespējas bija gulbeniešiem. Pirmais puslaiks noslēdzās 1:0. Arī otrajā spēles daļā iniciatīva piederēja mūsu futbolistiem. Pretinieku vārtu pārliktni norībināja V.Surovs, labu iespēju neizmantoja M.Kozlovskis, mazliet pietrūka R.Stepanovam. Tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas. E.Bisenieks nomainīja M.Aigaru, S.Sirmais - I.Jezunu. Tuvojoties spēles izskaņai, mūsu komandas pārsvars kļuva nospiedošs un tas deva rezultātu. R.Šolina lielisku piespēli vārtu guvumā pārvērta R.Stepanovs. Vēlāk K.Sveķis devās laukumā R.Stepanova, bet U.Mežkuts – N.Zepa vietā. Sekoja M.Kozlovska piespēle gar vārtiem un 3:0 panāca K.Sveķis. Spēles izskaņā lielisks tālšāviens padevās E.Biseniekam un galarezultātā uzvara ar 4:0. Mūsu komandai čempionātā atlikušas trīs spēles – 3.septembrī 14.00 Gulbenes stadionā spēle ar Balvu SC, 9.septembrī Rugājos vēlreiz ar balveniešiem, bet 16.septembrī Gulbenē noslēdzošā spēle ar Madonas futbolistiem. Citā spēlē Madona ar 6:0 sagrāva Ludzu.

                                                              Turnīra tabula.

  1. Balvu SC                   7    6    0    1      36:12     18
  2. FB Gulbene/GFA        9    4    2    3      20:16     14
  3. FK Kvarcs/Madona     8    4    1    3      22:14     13
  4. Lubāna/Degumnieki    9    4    o    5      14:25     12
  5. Ludzas NSS              9    1    1    7      10:37       4

A.Martusevičs