Latvijas jaunatnes futbola ZA reģiona čempionātā jaunākajā U-7 grupā piedalījās divas Gulbenes BJSS komandas , kā arī Ludzas Novada sporta skolas un Balvu Sporta centra futbolisti. Šajā vecumā oficiāli rezultāti netiek fiksēti, bet kopumā labākie bija Gulbenes pirmās komandas futbolisti. Gulbenes komandas pārstāvēja Gatis Aleksejevs, Emīls Bonks, Gustavs Jakulis, Artūrs Kondričs, Armands Kraučs, Kevins Krikovs, Domeniks Krūpens, Teo Leimanis, Nikolajs Ļvovs, Renārs Neilands, Roberts Ozols, Hugo Platais, Kārlis Putnis, Linards Sabulis, Aleksis Untāls, Māris Kūlītis, Andis Kūlītis, Raivo Berkolds, Deniss Kudrjašovs un Rodrigo Bērziņš. Visi futbolisti saņēma medaļas, bet komandas kausus. Labākā spēlētāja balvu saņēma R. Berkolds (Gulbenes BJSS I) un L. Sabulis (Gulbenes BJSS II), bet par labāko treneri atzina K. Usānu (Gulbenes BJSS).

                      Savukārt U-8 grupā, kurā arī rezultāti oficiāli netiek reģistrēti, spēlēja Gulbenes BJSS, Viļānu sporta skola, Balvu Sporta centrs I, Lubāna/Madonas BJSS, Balvu Sporta centrs II, Ludzas Novada sporta skola I un Ludzas Novada sporta skola II. Gulbenieši pēc sasniegtajiem rezultātiem bija vieni no labākajiem. Komandā spēlēja Raivo Berkolds, Ralfs Dzērve, Kristers Gabrāns, Renāts Jugbārdis, Deniss Kudrjašovs, Andis Kūlītis, Valters Matisons, Marsels Mezītis, Rainers Ozoliņš, Kristers Peksts, Armands Rutkis un Roberts Ozols. Labākā spēlētāja balvu gulbeniešu komandā saņēma R.Berkolds. Arī šajā grupā visi futbolisti saņēma medaļas, bet komandas kausus.

                      U-9 grupā spēlēja astoņu komandu - Balvu Sporta centrs I un II, Ludzas Novada sporta skola I un II, Gulbenes BJSS, Līvānu BJSS, Alūksnes BJSS un Madonas BJSS jaunie futbolisti. Lai arī rezultāti oficiāli netika fiksēti, mūsējie šajā grupā arī bija labāko trijniekā. Gulbenes BJSS komandā spēlēja Gustavs Aišpurs-Lukša, Jorens Dukurs, Igors Kūlītis, Niks Kuzmičs, Kristers Ļebedevs, Rihards Rakickis, Reiners Tomsons, Kārlis Ivars Valdheims, Rihards Ziemelis, Raivo Berkolds, Ralfs Dzērve un Rainers Ozoliņš. Gulbeniešu sastāvā labākā spēlētāja balvu saņēma N. Kuzmičs.

                                                                                                           A.Martusevičs