18.novembrī Daugavpilī notika 6.starptautiskais turnīrs “Daugavpils kauss 2017”  sieviešu brīvajā cīņā veltīts Latvijas valsts proklamēšanas 99.gadadienai. Turnīrā bez Latvijas cīkstonēm piedalījās Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas cīkstones. Sacensībās piedalījās 140 jaunās cīkstones. Sacensībās piedalījās 1999.-2003.gadā dzimušās cīkstones un 2004.gadā un jaunākas cīkstones.

Turnīrā piedalījās arī viena no biedrības “Gulbene wrestling”  daiļā dzimuma pārstāvēm Raivita Timofejeva, kura startēja vecākajā grupā svara kategorijā virs 69kg.

Jau pirmajā cīņā Raivitai pretī stājās pieredzējusi Lietuvas cīkstone un no šīs cīņas bija atkarīgs sacensību rezultāts. Pretiniece uzreiz strauji uzbruka un mēģināja Raivitu pieveikt ar spēku, bet tas neizdevās. Turpinājumā sekoja mēģinājums, ieejot kājās, nogāzt Raivitu uz paklāja, bet arī tas neizdevās. Pretiniece cīņas sākumā bija pārņēmusi iniciatīvu un piespiedusi Raivitu aizstāvēties, tāpēc Raivita pati nevarēja sagatavot sev izdevīgu uzbrukuma pozīciju. Pretiniece uzbrūkot pieļāva kļūdas un daudzās situācijās Raivita bija izdevīgākā pozīcijā un bija iespējas gūt punktus, bet pieredzējusī pretiniecei neļāva sevi nogāzt uz paklāja. Pārējās cīņās, kas nebija tik spraigas, Raivita guva uzvaras un rezultātā ieguva 3.vietu. 

Sacensības parādīja, ka cīņas pieredzei ir liela nozīme. Lai gūtu šādu pieredzi ir jāpiedalās gan sacensībās, gan sporta nometnēs.