Sestdien, 20. janvārī, Gulbenes sporta centrā risinājās trīs Latvijas čempionāta Nacionālās volejbola līgas spēles sievietēm. VK Gulbene abās spēlēs piedzīvoja zaudējumu. Gulbenes dāmām regulārā čempionāta ietvaros atlikušas trīs spēles un pašreiz gulbenietes turnīra tabulā atrodas piektajā pozīcijā, kas nodrošina viņām vietu “play off” turnīrā.

Pirmajā spēlē VK Gulbene tikās ar OC Limbaži/Zeltaleja, kas potenciāli bija nedaudz vājākas pretinieces. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē, gulbenietes svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2. Pirmā seta sākumu ļoti pārliecinoši uzsāka mūsu volejbolistes, tomēr seta galotni labāk nospēlēja limbažnieces, uzvarot ar rezultātu 25:21. Otrajā seta vidū Gulbenes meitenes “salūza”, problēmas bija gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, tādejādi zaudējums ar rezultātu 17:25. Ļoti sīvs izvērtās trešais sets, tomēr iepriekšējās neveiksmes neveicināja pozitīvu iznākumu arī trešā seta galotnē un diemžēl zaudējums ar rezultātu 23:25, bet visā spēlē ar 0:3.

Otrais mačs risinājās starp OC Limbaži/Zeltaleja un SK Babīte vienībām. Trīs setu cīņā (25:23; 25:19; 25:22) uzvaru izcīnīja Babītes volejbolistes.

Trešajā spēlē tikās VK Gulbene un SK Babīte, kas ir regulārā čempionāta līderes un atrodas turnīra tabulas pašā augšgalā. Pirmajā setā laukumā saimniekoja mājinieces, pret ko Babītes volejbolistes nespēja neko likt pretī. Ar rezultātu 25:21 uzvara VK Gulbene volejbolistēm. Arī otrajā setā gulbenietes turējās lieliski un spēja izcīnīt uzvaru setā ar rezultātu 25:22. Ar to, protams, nebija mierā čempionāta līderes un nākošajos divos setos demonstrēja savu pārākumu, uzvarot ar 25:13 un 25:11. Sekoja izšķirošais piektais sets. Cīņa ritēja punkts punktā, tomēr mača galotnē aukstasinīgāk nospēlēja viesu komanda, sagādājot gulbenietēm sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 15:13.

VK Gulbene komandai atlikušas spēles ar RVS, MSĢ un Latvijas Universitāti.

Dace Anča