No lidostas “Rīga” 1. februārī ceļā uz Ziemas olimpiskajām spēlēm Phjončhanā, Dienvidkorejā, devās visi Latvijas bobslejisti, viņu treneri un apkalpojošais personāls. To starpā arī gulbenietis Daumants Dreiškens, kuram uzticēts gods nest Latvijas karogu olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā 9. februārī. Jāpiebilst, ka Latvijas karoga nešana Daumantam tika uzticēta jau Soču ziemas Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā 2014.gadā. 

                Uz lidostu pavadīt Daumantu bija devušies ne tikai viņa sieva Guna un vecākie bērni Dāvis un Denīze, bet arī Gulbenes sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš un vietniece Dace Anča, lai Gulbenes novada un novada sportistu vārdā vēlētu veiksmīgus startus, neizsīkstošu enerģiju un cīņassparu, spēku koncentrēšanu un izcilus rezultātus.

Daumants piedalīsies savās ceturtajās olimpiskajās spēlēs. Bobsleja sacensības norisināsies no 18. līdz 25. februārim. Turēsim īkšķus par mūsu olimpieti 18. un 19. februārī pl.20.00/20.15, kad notiks divnieku braucieni, kā arī 24. un 25. februārī pl.9.30, kad sacensības norisināsies bobsleja četriniekiem!

Informē Dace Anča, Gulbenes sporta centrs