10. martā Gulbenes sporta centrā noslēdzās dāmu volejbola čempionāta I līgas sezona. Lai gan jau pirms pēdējā sabraukuma varēja ļoti precīzi prognozēt vietu sadalījumu, tomēr cīņas neizpalika. Tā pirmo un vienīgo zaudējumu čempionātā līderēm - Gulbenes sporta centram sagādāja principiālās pretinieces Lizums, kas divos setos (25:12; 26:24) lika kapitulēt sezonas laikā traumas guvušajai komandai. Sestdienas pirmajā cīņā divu aizgājušo sezonu čempiones Lizums ar 2:0 (25:16; 25:19) izcīnīja uzvaru pār BJSS 2002 komandu un nodrošināja sev trešo vietu un bronzas godalgas. Komandas sastāvā spēlēja Elīna Aģe, Agnese Melne, Mairita Buklagina, Anete Jukse, Dace Ose, Madara Strade, Alise Aigare, Guna Pūcīte un Liene Ķikuste.

Jau iepriekšējā sabraukumā čempionātu noslēdza Ļaudonas vidusskolas komanda, kas ar desmit uzvarām un diviem zaudējumiem Gulbenes sporta centra volejbolistēm ierindojās otrajā pozīcijā.

Gulbenes sporta centra dāmas sestdienas pēdējā un arī čempionāta noslēdzošajā spēlē divos setos (25:9; 25:9) lika kapitulēt EX BJSS komandai. Līdz ar to Gulbenes sporta centrs ar vienpadsmit uzvarām un vienu zaudējumu kļuva par 2017./18.gada novada čempionēm. Komandas sastāvā spēlēja Lauma Lazdiņa, Marika Vizule, Marta Nipāne, Maija Smiltniece, Madara Umure, Gundega Miķelsone, Sanita Pastare, Līva Misiņa, Laura Gabdulļina, Evita Ūzuliņa, Daila Žukauska un Elīza Astra Vectīrane.

Viena uzvara arī BJSS 2002 komandai mačā pret EX BJSS ar rezultātu 2:1 (19:25; 25:13; 15:2).

Informē Dace Anča,
Gulbenes sporta centrs