16.maijā Gulbenes pilsētas stadionā notika jaunāko D un C grupu sacensības  vieglatlētikas četrcīņā (bumbiņas mešana, sprints, tāllēkšana un kross). D grupu komplektē no 1.-3.klašu, bet C grupu no 4.-6.klašu skolēniem. Komandā bija 2 zēni un 2 meitenes. No novada skolām uz sacensībām bija ieradušās 17 komandas – 68 dalībnieki.

Foto: D.Anča

D grupā pirmo vietu ar 770 p .izcīna  Gulbenes sākumskola(I.Aizpure), otrajā vietā ar 513 p. paliek Lizuma vidusskola(I.Gjača), bet trešo vietu ar 492 p. iegūst Gulbenes 2.vidusskola (S.Vaivode). Individuāli zēniem pirmo vietu ar 272p. izcīna Ričards Aizpurs (Gulbenes sākumskola), ar 198p. otrajā vietā Kristaps Kalve un ar 166 p trešajā vietā Andris Livčāns(abi Lizuma vidusskola). Meitenēm šajā paša vecuma grupā ar 258p. pirmo vietu izcīna Megija Biezā, otrajā vietā ar 240p. atstājot Adriānu Vladičevsku(abas Gulbenes sākumskola), trešajā vietā ar 226.p izcīna Sintija Birzniece (Stāmerienas pamatskola).

C grupā pirmo vietu ar 897p. izcīna Gulbenes sākumskola, otro vietu ar 713p.izcīna Stāmerienas pamatskola (S.Dzērve), trešajā vietā ar 697 p. Stāķu pamatskola (A.Rubene). Individuāli zēnu vērtējumā ar 307p. pirmo vietu izcīna Deniss Ciunelis (Gulbenes sākumskola), 303p otrais Juris Konrāds(Stāķu pamatskola), ar 283p.trešais paliek Krists Birznieks (Gulbenes sākumskola). Meitenēm ar 307p. pirmo vietu izcīna Anda Katane (Gulbenes sākumskola), ar 271p.atrajā vietā Evelīna Lazdiņa (Gulbenes 2.vidusskola), trešo vietu ar 265p. izcīna Kitija Kuropatkina (Stāmerienas pamatskola).

Līdz ar to, šīs sacensības, šajā mācību gadā bija pēdējās. Liels paldies, sporta skolotājiem, kuri visa mācību gada garumā ņēma aktīvu dalību novada rīkotajās sacensībās. Lai nākošais mācību gads, mums būtu aktīvāks par šo!

Gulbenes BJSS metodiķis A.Andževs