Pilsētas svētku ietvaros 28.jūlijā ar trešās kārtas sacensībām noslēdzās Gulbenes novada kausa izcīņas sacensības smilšu volejbolā. Gulbenes stadionā uz smilšu volejbolu pulcējās astoņas kungu komandas un septiņas dāmu komandas. Trīs posmu kopvērtējumā par uzvarētājām sieviešu konkurencē kļuva komanda “MARVEL” (Maija Smiltniece/ Līva Misiņa/ Krista Misiņa), S 35+ grupā – “Rudzupuķes” (Inita Medne/ Iluta Rudzīte/Inese Ubaga), jaunietēm SJ 18 grupā – “ES esmu” (Enija Baumgarte/Pola Samanta Sarmule), bet vīriešiem trīs posmu summā triumfēja duets “Riksis” (Roberts Platais/Mārtiņš Mohovikovs)

volis

Kungi tika sadalīti divās apakšgrupās, kurās izspēlēja apli. Kā “pirmie” no apakšgrupām izgāja “Brālēni” un “2 AR”, iekļūstot pusfinālā. “Krustu” cīņas izspēlēja apakšgrupu 2.-3.vietu ieguvēji. Duets Vasiļjevs/Kanaviņš ar rezultātu 21:11 lika piekāpties Cunami vienībai, savukārt otrajā pārī ar rezultātu 21:14 Litene bija pārāki pār Riksi. Turpinājumā šo spēļu uzvarētāji tikās ar apakšgrupu uzvarētājiem, tā noskaidrojot finālistus. Spēlē Brālēni – Vasiļjevs/Kanaviņš sīvā cīņā uzvarēja Brālēni, bet 2 AR bija pārāki pār Liteni. Rezultātā par 3.-4.vietu cīnījās Litene un Vasiļjevs/Kanaviņš. Lai noskaidrotu godalgotās trešās vietas ieguvēju, bija nepieciešams papildsets. Rezultātā III posmā trešo vietu izcīnīja duets Litene (Aleksandrs Lapiņš/Zābergs). Cīņā par I vietu “Brālēni (Gatis Gargažins/Mārtiņš Naglis) divos setos izcīnīja uzvaru pār komandu 2 AR (Artūrs Rinkevičs/Andris Rinkevičs).

Kopvērtējumā pēc trīs posmiem par uzvarētājiem kļuva duets “Riksis” (Mārtiņš Mohovikovs/Roberts Platais), otrajā vietā komanda “Cunami” (Sandris Petrovs/Elvijs Stībelis), bet trešo vietu ieguva trio “Bingo” (Vlijandrs Andževs/Emīls Vaļickis/Rolands Marks Pose).

Dāmu komandas arī tika sadalītas divās apakšgrupās. Apakšgrupu uzvarētājas komandas (“Marvel” un “Rudzupuķes”) automātiski izcīnīja tiesības turpināt cīņu pusfinālā, bet otro un trešo ieguvējas cīņu uzsāka “krusta” spēlēs. Duets “Es esmu” ar rezultātu 21:8 bija pārākas pār “Māsām”, bet otrajā pārī “Sniegavīri” ar rezultātu 21:16 pārspēja “Begemotus”. Pusfināli tika aizvadīti bez pārsteigumiem. Tā “Rudzupuķes” ar rezultātu 21:11 uzvarēja duetu, “Sniegavīri”, savukārt “Marvel” ar rezultātu 21:12 bija pārākas pār “Es esmu”.

Cīņā par 3.-4. vietu nepārspētas izrādījās “Es esmu” (Enija Baumgarte/Pola Samanta Sarmule), ar rezultātu 21:11 pārspējot “Sniegavīrus”. Cīņā par pirmo vietu “Marvel” (Līva Misiņa/Maija Smiltniece) izrādījās pārākas pār Rudzupuķēm ar rezultātu 21:15, tādejādi kļūstot par III posma uzvarētājām, savukārt otro vietu ieguva trio “Rudzupuķes” (Inita Medne/Iluta Rudzīte/Inese Ubaga).

Kopvērtējumā sievietēm par uzvarētājām kļuva komanda “Marvel” (Maija Smiltniece/Līva Misiņa/Krista Misiņa). S 35+ grupā triumfēja “Rudzupuķes” (Inita Medne / Iluta Rudzīte/Inese Ubaga). Jaunietēm SJ 18 grupā par uzvarētājām kļuva “Es esmu” (Enija Baumgarte/Pola Samanta Sarmule), otro vietu ieguva komanda “Sniegavīri” (Agate Katane/Dace Prockalova), bet trešo vietu izcīnīja duets “Begemoti” (Anda Katane/Ance Katane).

Liels paldies sacensību organizatoram Vitālijam Platajam, kā arī par ieguldījumu turnīra palīgiem Dzintaram Vasiļjevam, Līgai Rinkai, Ārijai Samsonovai un Sarmītei Ulmei.

Dace Anča