No 3. līdz 5.augustam jau otro gadu Gulbenē norisinājās bērnu futbola festivāls “Gulbja kauss”, kura ietvaros divās vecuma grupās – U-8 (2010.dz.g.) un U-9 (2009.dz.g.) – sacentās 18 komandas, kopā 190 bērni. Gulbenē ieradās komandas no visas Latvijas, piemēram, FS Metta Rīga, TFS Nikars-Vanagi, JDFS Alberts, FK Dinamo Rīga, Rīgas Futbola skola, FK Priekuļi, FK Veina, Jūrmalas Sporta Skola un, protams, vietējā komanda no Gulbenes BJSS.

Trīs dienu garumā komandas sacentās savā starpā, lai noskaidrotu labākos un spēcīgākos katrā vecuma grupā. Spēles izvērtās ļoti saspringtas un uzvarētājs nebija zināms līdz pat pēdējai minūtei.

Vakaros pēc spēlēm komandām bija iespēja piedalīties soda sitienu un 1 pret 1 konkursos.

Turnīrs noslēdzās svētdien ar apbalvošanas ceremoniju Gulbenes stadionā, kurā piedalījās arī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis.

U-8 grupā komandu rezultāti:

  1. Jūrmalas SS-1 (labākais spēlētājs Damiens Kontenis)
  2. JDFS Alberts (labākais spēlētājs Dāvis Dāboliņš)
  3. FS Metta/Rīga (labākais spēlētājs Rodrigo Laimiņš)
  4. FK Dinamo Rīga (labākais spēlētājs Mihals Malkiels)
  5. Rīgas Futbola skola (labākais spēlētājs Pēteris Pogiņš)
  6. Jūrmalas SS-2 (labākais spēlētājs Alekss Ņikitins)
  7. FS Metta/2010 (labākais spēlētājs Vits Cimiņš)
  8. Gulbenes BJSS (labākais spēlētājs Raivo Berkolds)
  9. FK Priekuļi (labākais spēlētājs Edvards Leimanis)
  10. FK Veina (labākais spēlētājs Roberts Kalniņš)

U-8 vecuma grupā simboliskais četrinieks:

  • labākais turnīra vārtsargs – Hugo Viļkins (JDFS Alberts)
  • labākais turnīra aizsargs – Roberts Vientiesis (FS Metta/Rīga)
  • labākais turnīra uzbrucējs - Gļebs Jefimovs (Jūrmalas SS-1)
  • labākais turnīra spēlētājs – Mārtiņš Zuke (JDFS Alberts)

Vakara konkursos par absolūtiem uzvarētājiem kļuva JDFS Alberts komanda, kas triumfēja piektdien 7m soda sitienu konkursā un sestdien 1 pret 1 uzdevumā.

            U-9 grupā komandu rezultāti:

  1. TFS Nikars-Vanagi (labākais spēlētājs Arvis Muižzemnieks)
  2. JDFS Alberts (labākais spēlētājs Matīss Linde)
  3. FK Veina (labākais spēlētājs Leo Ciematnieks)
  4. FK Dinamo RĪga (labākais spēlētājs Timurs Pļisko)
  5. FS Metta (labākais spēlētājs Kārlis Miezis)
  6. Gulbenes BJSS (labākais spēlētājs Ralfs Dzērve)
  7. FK Priekuļi (labākais spēlētājs Hugo Beķers)
  8. Rīgas Futbola skola (Rūdolfs Mintāls)

U-9 vecuma grupas simboliskais četrinieks:

  • labākais turnīra vārtsargs – Emīls Freimanis (JDFS Alberts)
  • labākais turnīra aizsrags – Guntars Vilcāns (FK Veina)
  • labākais turnīra uzbrucējs – Sergejs Kručiks (FK Dinamo Rīga)
  • labākais turnīra spēlētājs – Mikus Caune (TFS Nikars-Vanagi)

Vakara konkursos 9m soda sitienos triumfēja FK Veina, bet sestdien uzdevumā 1 pret 1 ar vārtsargu par uzvarētājiem kļuva Gulbenes BJSS komanda.

Organizatori pateicas visiem dalībniekiem, atbalstītājiem un Gulbenes sporta centra direktoram Ziedonim Lazdiņam un Gulbenes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājam Arnim Šķēlam.