Pēdējā sabraukumā Kārsavā visas spēles noslēdzās neizšķirti. Vispirms FB Gulbene 2005 sacentās ar Alūksnes BJSS komandu. Pirmajā sabraukumā alūksnietes uzvarēja pārliecinoši ar 4:0. Šajā reizē mūsu komanda bija aktīvāka laukumā. Lai arī spēle noslēdzās 3:3, mūsu meitenes bija tuvāk uzvarai kā pretinieces. Divus vārtus guva Simona Krieva, vienus Ance Katane. Otrajā spēlē alūksnietes cīnījās neizšķirti 1:1 ar SK Koursova.

meitenu futbols

Noslēdzošajā spēlē mūsu komanda sacentās ar laukuma saimniecēm. Lai arī pretinieču komanda bija pastiprināta ar Rēzeknes FA futbolistēm, tuvāk uzvarai bija gulbenietes. Tomēr neizšķirts 0:0.

Labāko spēlētāju balvas mūsu komandā saņēma S.Krieva un Tīna Estere Sokirka. Komandā vēl spēlēja Samanta Biseniece, Agate Katane, Anda Katane, Krista Kristiāna Brence, Astra Nikola Mazjāne, Diāna Vīksniņa un Valērija Vīksniņa.

Līdz ar to meitenēm futbola sezona noslēgusies. Septembra vidū notiks Latvijas Futbola federācijas meiteņu futbola popularizācijas vizīte Gulbenē, kurā piedalīsies valsts izlases spēlētājas. Un tad iestāsies nelielas futbola brīvdienas.

Arnis Martusevičs