25. augustā Gulbenes K.S.P. cīkstoņi piedalījās Daugmales sporta dienas sacensībās brīvajā cīņā “Daugmales kauss 2018”. Sacensībās piedalījās sportisti  no Rīgas, Jelgavas, Liepājas, Cēsīm un citām Latvijas pilsētām.

Sporta  klubu Gulbenes K.S.P. pārstāvēja Viola Deksne, Melisa  Borisanova, Līva Kļava, Ņikita Fedotjevs, Sandis Abakoks, Mareks Ādiņš, Adrians Korniškovs, Alekss  Korniškovs, Alens Deksnis.

Mūsu  cīkstoņiem šīs bija ļoti veiksmīgas sacensības. Sportisti bija sadalīti vecuma grupās un attiecīgi svara kategorijās. Meitenēm svara kategorijā līdz 30 kg, uzvarot trīs cīņās un vienā zaudējot, Viola  izcīnīja 2. Vietu. Melisai bija ļoti nopietnas pretinieces, turklāt viņai bija jāstartē par 5 kg smagākā kategorijā, tomēr cīņas Melisa aizvadīja cienīgi un izcīnīja 3. vietu sv. Kat. līdz 50 kg.  Līva izcīnīja 2.vietu sv. kat. līdz 33 kg. Zēniem,  Ņikita, startējot pie divus gadus vecākiem puišiem,  izcīnīja 5. Vietu sv. kat. līdz 38 kg. Šajā pašā vecuma grupā un arī svara kategorijā  piedalījās arī Sandis un Mareks, kuri katrs savā apakšgrupā bija visstiprākie, uzvarot visās cīņas un tāpēc abi savā starpā tikās finālā, kur pārāks izrādījās Mareks izcīnot 1.vietu.  Adriāns sv. kat. līdz  43 kg izcīnīja 3. vietu un viņa brālis Alekss, kurš šādās sacensībās piedalījās pirmo reizi arī izcīnīja 3. vietu sv. kat.līdz  29 kg. Un arī Alenam šīs bija pirmās sacensības, bet arī viņš, veiksmīgi  aizvadot cīņas, ierindojās 3. vietā jaunākajā grupā sv. kat. līdz 30 kg.

Sacensības bija ļoti labi organizētas un bez brīvās cīņas. Sporta laukumā notika arī Daugmales sporta diena, kur varēja piedalīties jebkurš sportot gribētājs dažādās sporta aktivitātēs.  Protams, arī mūsu sportisti un viņu  vecāki tur aktīvi piedalījās, iegūstot balvas.