IMG 4321Aizvadītajā sestdienā golfa laukumā „Siltie” Lizuma pagastā notika Gulbenes novada čempionāts golfā, kur spēkiem mērojās 23 sportisti. Par 2018. gada novada čempionu vīriešu konkurencē kļuva Jānis Auzāns, otrajā vietā Gints Grodnis, bet trešajā pozīcijā Atis Kopmanis.

Lai gan pēc iegūto punktu summas līderis būtu Gundars Rauza (77 punkti), tomēr viņam un daudziem citiem pieredzējušiem golfistiem nācās samierināties ar vietu ārpus godalgotā trijnieka, jo sacensību nolikumā paredzēts spēlētāju – iesācēju handikaps.
Izcilu sniegumu pagājušajā sestdienā demonstrēja Jānis Auzāns, pēc aizvadītajiem 3 apļiem viņš ieguva 79 punktus, bet, pielīdzinot handikapu, viņa gala rezultāts bija 64 punkti, kas nodrošināja viņam čempiona titulu. Kopvērtējumā ar 69 punktiem otro vietu izcīnīja Gints Grodnis, bet neliels pārsteigums bija trešās vietas ieguvējs Atis Kopmanis, kas ar iegūtajiem 72 punktiem nodrošināja sev bronzas godalgu. Ceturto vietu ieguva Agnis Ļisicins (73 punkti), piekto vietu – Māris Baranovskis (74 punkti), bet sešnieku noslēdza Ingars Andževs (74 punkti).
Sievietēm ļoti sīvā cīņa par uzvarētāju kļuva Dace Pajate (84 punkti), atpaliekot par vienu punktu otrajā vietā Beata Rjabovska. Jauniešu konkurencē ar 71 punktu uzvarēja Markuss Rauza, bet otro vietu ieguva Rinalds Baranovskis (74 punkti).

Tradicionāli specbalvas tika piešķirtas diviem spēlētājiem. Kā labākais „ripinātājs” (tālākais ripinājums uz “grīna”) apbalvojumu saņēma Dace Pajate, bet kā labākais „snaiperis” (tuvākais sitiens pie karodziņa uz pirmo bedrīti) tika sumināts Markuss Rauza.
Lielu pateicību golfa laukuma “Siltie” saimniekiem par ikgadēju atbalstu un viesmīlīgu uzņemšanu izsaka Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa un Gulbenes sporta centrs.


Dace Anča