Drukāt

20.oktobrī Gulbenes sporta centrā risinājās Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, kas vienkopus pulcēja 25 komandas, atkārtojot pirms diviem gadiem laboto rekordu.

Par 22. Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu uzvarētājiem pārliecinoši kļuva biedrība “Gulbenes Moto” (40 punkti). Otro vietu ar 72 punktiem izcīnīja komanda “SVAGNI”. Jāpiebilst, ka abas komandas šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi. Godalgotajā trešajā vietā ierindojās komanda “Skrīveru saldumi” (79.5 punkti). Ceturtajā vietā ierindojās Gulbenes sākumskolas un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas apvienotā komanda ar nosaukumu “Zem viena jumta” (86 punkti), ar tādu pašu punktu skaitu piektajā vietā SIA “Circle K Gulbene”, bet ar 87.5 punktiem olimpisko sešnieku noslēdza komanda “AINIMA”.

Dalībnieki šogad sacentās deviņās sportiskās aktivitātēs. „Lakatiņi” tika izspēlēti pēc vienmīnusa sistēmas un par azarta trūkumu šajā aktivitātē nevarēja sūdzēties. Spēlē par trešo vietu tikās “Zem viena jumta” un “SVAGNI”. Pārāki izrādījās “SVAGNI” komanda. Finālcīņā “SFĒRA + VUGD” svinēja uzvaru pār komandu SIA “Circle K Gulbene”.

Aktivitātē “Dzeņa dziesma” tika pārbaudīta naglas sišanas prasme. Veiksmīgākais kvartets izrādījās “Gulbenes Moto”. Otrajā vietā komanda “Skrīveru saldumi”, bet trešajā pozīcijā SIA “Circle K Gulbene”.

“Rotary aktivitātē” par uzvarētājiem kļuva jauniešu centrs “Bāze”. Otrie – “SFĒRA + VUGD”, bet trešajā pozīcijā “Gjensidige”.

Sacensībā “Gjensidge paklājiņi” par uzvarētājiem kļuva biedrība “Gulbenes Moto”. Otrajā pozīcijā “Skrīveru saldumi”, bet trešie “SVAGNI”.

Aukliņas lēkšanā “Zaķu dancis” labākais sniegums “Gulbenes Moto”. Otrajā vietā “Dimdiņi”, bet trešie frizētava “STILS”.

Šautriņu mešanas sacensībā ar kreiso roku „Jo precīzāk, jo labāk!” vērtēja  divu labāko kungu un divu dāmu rezultātu kopsummu. Visprecīzākie izrādījās “ALD Automotive” kvartets, otrajā vietā “Zem viena jumta”, bet trešie – SIA “Circle K Gulbene”.

Bumbiņu mešanas aktivitātē “Nāc uz manām trepēm spēlēties” veiksmīgākie metēji izrādījās “SVAGNI”, aiz sevis otrajā vietā atstājot “AINIMA” komandu. Trešo vietu ieguva “Skrīveru saldumi”.

Komandu vadītāju sacensībā tika pārbaudītas vairākas priekšniekiem svarīgas īpašības un prasmes. Kungu konkurencē pārliecinošu uzvaru svinēja Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Caunītis. Aiz viņa otrajā vietā jauniešu centra “Bāze” pārstāvis Renārs Biezais. Trešo vietu izcīnīja Arnis Dzerkaļs (Gjensidige). Dāmu konkurencē veiksmīgākā izrādījās Gulbenes sporta centra direktora vietniece Dace Anča, otrajā vietā LPKS “VAKS” pārstāve Vita Jonase, bet trešajā vietā Krista Sveķe no biedrības “Velo Rīts”.

Sacensību noslēgumā kā saldais ēdiens - komandu stafete. Par uzvarētājiem kļuva frizētava “STILS”. Otrajā vietā “SVAGNI”, bet trešie “Gulbenes Moto”.

Kā katru gadu norisinājās arī dažādas sportiskas aktivitātes bērniem, kuriem balvas jau desmito gadu bija sarūpējuši „ADB Gjensidige”.

Sacensību organizatori saka lielu paldies visām iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām par lielo atsaucību un saliedētību, kā arī pagājušā gada uzvarētājiem “ROTARY un Rotaract” par sporta spēļu veiksmīgu norisi. Liels paldies sacensību atbalstītājiem: Gulbenes novada pašvaldībai, Gulbenes pilsētas pārvaldei, “ADB Gjensidige”, personīgi Arnim Dzerkaļam, DMS “Sfēra”, “ALD Automotive”, personīgi Rolandam Vāceram.

Dace Anča