26.-28.okotobrī Krievijā, Pleskavā notika Pleskavas apgabala atklātais čempionāts volejbolā veterāniem, uz kuru bija uzaicināta arī Gulbenes novada komanda. Gulbenes vīriešu volejbola komanda no kaimiņu zemes atgriezās ar augstākā kaluma godalgām, izcīnot pirmo vietu.

pl2

Turnīrā kungiem spēkiem mērojās astoņas komandas no trīs valstīm (Krievijas, Latvijas, Igaunijas), kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Gulbenes novada veterānu vienība no savas apakšgrupas izgāja kā pirmie, ar rezultātu 2:0 pārspējot Narvas (Igaunija), Sebežas un Pleskavas apgabala (abas Krievija) komandas.

pl1

Sestdien notika finālspēles. Gulbenes volejbolisti tikās ar otrās apakšgrupas pirmo vietu – Pleskavas pilsētas I komandu. Pirmajā setā ar rezultātu 21:17 tika izcīnīta uzvara, otrā seta galotnē tomēr nācās piekāpties mājiniekiem (19:21). Izšķirošajā trešajā setā organizētāk nospēlēja gulbenieši, uzvarot ar rezultātu 15:9, kā rezultātā Gulbenes novada komanda kļuva par čempioniem. Komandu čempionātā pārstāvēja Dzintars Vasiļjevs, Kaspars Spirks, Rinārs Teters, Dzintars Adlers, Janeks Ekurs, Austris Štāls un komandas pārstāvis Vitālijs Platais.

Latviju pārstāvēja vēl viena komanda – Valmiera, kura ierindojās piektajā pozīcijā.

Dace Anča