27.oktobrī biedrības “Gulbene wrestling” jaunie cīkstoņi piedalījās Igaunijas cīņas federācijas organizētajās brīvās cīņas sacensību “Nublust Nabiks 2018” 4.posmā, kas notika Cēsīs. Sacensībās piedalījās 115 cīkstoņi kas dzimuši  2003.gadā un jaunāki.

No biedrības “Gulbene wrestling” sacensībās piedalījās divi cīkstoņi – Raitis Pušķis (svara kategorijā līdz 38kg) un Artis Jencītis (svara kategorijā līdz 35kg). A.Jencītis pirmajā cīņā uzvarēt vecāku un spēcīgāku pretinieku palīdzēja iepriekš gūtā pieredze. Nākošajā cīņā A.Jencītis zaudēja savam pastāvīgajam pretiniekam no Jelgavas novada, kurš ir trīs gadus vecāks. Rezultātā 7.vieta

R.Pušķis cīņā viegli pieveica savus vienaudžus un arī zaudēja dažus gadus vecākiem pretiniekiem. Rezultātā 4.vieta.

Šajās sacensībās piedalījās daudz spēcīgu gan Latvijas, gan Igaunijas jauno cīkstoņu. Mūsu zēniem pietrūka tikai pieredzes izmantot paņēmienus, kas ir mācīti treniņos.  

Šajā mācību gadā mūsu pulkam ir pievienojušies jauni cīkstoņi, kuri ir nolēmuši kļūt stipri, droši un pārliecināti par sevi. Skolēnu brīvlaikā visiem mūsu cīkstoņiem bija organizēti treniņi divas reizes dienā, kur uzsvars tika likts uz vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanu.