Sieviešu volejbola komanda VK Gulbene šosezon paralēli Latvijas Nacionālās līgas spēlēm debitē arī Latvijas čempionātā un Latvijas kausā. Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas sieviešu volejbola čempionāta ietvaros tika aizvadītas pirmās divas spēles.

10.nobembra vakarpusē VK Gulbene mājas spēlē uzņēma RVS (Rīgas volejbola skola) komandu, kas izrādījās ļoti spēcīgs pretinieks. Pirmajos divos setos RVS komanda guva bezierunu uzvaru ar rezultātu 25:12. Tikai trešajā setā gulbenietes spēja saņemties un izrādīt pienācīgu pretestību. Seta vidū Gulbenes volejbolistes pat atradās drošā vadībā (16:10), tomēr līdz seta galotnei handikaps saruka un mača galotnē diemžēl zaudējums ar rezultātu 24:26 un visā spēlē ar 0:3.

11.novembrī risinājās cīņa starp VK Gulbeni un VK Jelgavu, kas ir bijusi vairākkārtēja Latvijas čempione. Arī šajā cīņā pirmajā setā pārliecinošāku sniegumu demonstrēja viesu komanda, uzvarot ar rezultātu 25:12. Tomēr šoreiz Gulbenes meitenes ātrāk “pieslēdzās” spēlei un sets tika aizvadīts līdzīgā cīņā. Seta galotni profesionālāk nospēlēja vairāk pieredzējusī Jelgavas komanda, uzvarot ar rezultātu 25:20. Trešajā setā turpinājās līdzīga situācija un uzvaru ar rezultātu 25:19 izcīnīja VK Jelgava. Jāpiebilst, ka abas pretinieču komandas spēlē Baltijas volejbola līgā un pašreiz arī Latvijas čempionāta turnīra tabulā ieņem pirmo un otro pozīciju.

VK Gulbene spēli atkal varēs klātienē vērot jau 21.novembrī pl.19.00, kad norisināsies Latvijas kausa 1 .kārtas spēle.

Dace Anča