10.novembrī Alūksnē spraigās cīņās aizvadīta 3. kārta Atzeles volejbola līgā. Savstarpēji spēles aizvadīja četras komandas: Alūksne, Gulbene 1, Balvu valsts ģimnāzija, ESKETIT (Balvi).

Dienas pirmajā spēlē tikās komanda ESKETIT (Balvi) un mājinieku komanda Alūksne. Interesantā spēlē uzvaru izcīnīja komanda Alūksne 2:0 (25:16; 25:22). Turpinājumā pie pirmajām divām uzvarām Atzeles līgā tika arī komanda Gulbene 1, ar rezultātu 2:0 pārspējot jauniešu komandas Balvu valsts ģimnāzija (25:20; 25:9) un ESKETIT (25:12; 25:20).

Ceturtajā spēlē tikās Alūksnes komanda un Balvu valsts ģimnāzija, 2:0 (25:18; 25:19). Balvu jaunieši visas spēles garumā neatdeva nevienu punktu bez cīņas, kas šo spēli padarīja interesantu līdz pēdējam punktam. Ar nepacietību tika gaidīta dienas piektā spēle, kurā tikās 3. kārtas favorītkomandas – Alūksne un Gulbene 1. Pirmo setu veiksmīgāk aizvadīja mājinieki 25:16. Labu otro setu iesāka un uzvarēja Gulbenes 1.komanda 25:15, liekot Alūksnes komandai veikt izmaiņas sastāvā. Trešais sets bija pārsteigumu pilns un līdzvērtīgā cīņā uzvaru izrāva Alūksne (15:13).

Pēdējā spēlē spēkiem mērojās divas jauniešu komandas no Balviem: Balvu valsts ģimnāzija – ESKETIT. Šajā spēlē tikās divas spēkiem līdzīgas komandas. Sīvā cīņā pirmo setu uzvarēja Balvu valsts ģimnāzijā 26:24. Otro setu pārliecinoši aizvadīja ESKETIT, atrodoties vadībā visu setu un neļaujot pretiniekiem pietuvoties, rezultātā 25:22. Līdzīgā cīņā, apmainoties labām epizodēm pie rezultāta 12:13 ESKETIT komanda paņēma minūtes pārtraukumu, kas bija trešā seta lūzuma punkts. Atgriežoties no minūtes pārtraukuma ESKETIT pretiniekiem vairs neatdeva nevienu punktu un izcīnīja uzvaru visā spēlē 2:1 (24:26; 25:22; 15:13).

Atzeles volejbola līgas nākošā kārta norisināsies 24.novembrī Gulbenē.

Līgas organizatori vēlas teikt paldies komandām (Alūksne, Gulbene 1,  ESKETIT, Balvu valsts ģimnāzija) par skatāmām un aizraujošām cīņām visas kārtas garumā. Lielu paldies sakām E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas personālam par labo uzņemšanu.