17.novembrī Igaunijas pilsētā Pilvā notika 21. starptautiskais volejbola turnīrs veterāniem, kurā piedalījās arī divas Gulbenes novada komandas. Gulbenes vīriešu komanda kaimiņzemē bija nepārspējami, izcīnot pirmo vietu, bet dāmu komanda ierindojās ceturtajā vietā.

dzint

Turnīrā kungiem V 40+ grupā spēkiem mērojās sešas komandas no trīs valstīm (Krievijas, Igaunijas, Latvijas). Komandas savstarpēji izspēlēja apli – katrs ar katru. Kā pirmie pretinieki gulbeniešiem pretī stājās vēl viena komanda no Latvijas – Rīga Masters. Lai gan rīdzinieki bija nokomplektējuši ļoti spēcīgu sastāvu, tomēr ar rezultātu 2:0 Gulbene svinēja uzvaru. Otrajā cīņā ar vietējo Veru komandu arī uzvara divos setos. Trešajā mačā ar Tartu vienību cīņa risinājās trīs setos un tikai spēles galotnē gulbenieši izcīnīja uzvaru. Kā nākošie, kas piekāpās ar 0:2 Gulbenei bija Tallinas spēlētāji. Pēdējā spēle izvērtās visdramatiskākā. Bija nepieciešams trešais sets, lai pārspētu Krievijas komandu no Sanktpēterburgas, kas rezultātā nodrošināja mūsu volejbolistiem augstākā kaluma godalgas - pirmo vietu. Komandu turnīrā pārstāvēja Dzintars Vasiļjevs, Rinārs Teters, Kaspars Spirks, Dzintars Adlers, Janeks Ekurs, Austris Štāls, Artūrs Ernstsons.

dzint1

Dāmām spēkiem mērojās astoņas komandas, kas bija sadalītas divās apakšgrupās. Gulbenes komanda no savas apakšgrupas izgāja kā otrās. Pusfinālā pretī stājās spēcīgā Krievijas komanda, kur trīs setos tika piedzīvots zaudējums. Mačā par trešo vietu Gulbene spēkiem mērojās ar Igaunijas vienību. Spēle bija ļoti sīva un saspringta, diemžēl izšķirošajā trešajā setā gulbenietes piekāpās pretiniecēm, tādejādi ierindojoties ceturtajā pozīcijā. Komandā spēlēja: Liene Ķikuste, Solvita Vīcupa – Ulme, Daiga Ņikitina, Aija Vasiļjeva, Iveta Šteindāle, Karīna Putniņa un Sanita Mālmane, abu komandu pārstāvis Vitālijs Platais.