24.novembrī Gulbenes sporta centrā norisinājās Atzeles volejbola līgas 4. kārta. Šajā posmā savā starpā tikās: Gulbene 2, Balvu valsts ģimnāzija, Logu maiņa (Balvi), SK Kuorsova (Kārsava).

atz4

Ar pārliecinošu sniegumu sezonu atklāja Gulbene 2, cīņā ar Balvu valsts ģimnāziju 2:0 (25:17; 25:13). Dienas otrajā spēlē tikās Logu maiņa un SK Kuorsova. Spēles sākumā abas komandas apmainījās veiksmīgām epizodēm. Setu galotnes veiksmīgāk aizvadīja komanda Logu maiņa, kā rezultātā izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 2:0 (25:17; 25:18). SK Kuorsova trešajā spēlē, tiekoties ar Balvu valsts ģimnāziju, demonstrēja stabilu un pārliecinošu sniegumu, izcīnot uzvaru 2:0 (25:7; 25:13). Kārtas ceturtajā spēlē tikās Gulbene 2 un Logu maiņa. Divu līdzīgu komandu cīņā pārāki izrādījās mājinieki Gulbene 2, ar rezultātu 2:0 (25:15; 25:14) pārspējot komandu Logu maiņa. Gulbenes komanda, aizvadot otro spēli pēc kārtas, svinēja trešo uzvaru pret ciemiņu komandu no Kārsavas (SK Kuorsova) 2:0 (25:19; 25:10). Dienas pēdējā spēlē tikās Balvu valsts ģimnāzija un Logu maiņa. Labi pirmo setu uzsāka Balvu valsts ģimnāzijas jaunieši, tomēr nespēja noturēt stabilu sniegumu visa seta un spēles garumā. Tas liedza iespēju cīnīties par uzvaru, rezultātā zaudējums ar rezultātu 0:2 (20:25; 15:25).