2019.gads iesācies ar izmaiņām Didža Gorbenko ekipāžas sastāvā sastāvā. Komanda ir vienojusies par sadarbību ar 2017. gada Pasaules čempionātavicečempionu Elviju Mucenieku.  2018. gada sezonu Didzis brauca kopā ar igauni Tanel Koiv, taču sezonas noslēgumā sportisti vienojās sadarbību nākamajā gadā neturpināt.  Kopš sezonas noslēguma Didzis Gorbenko ir veicis pārrunas ar vairākiem iespējamajiem līdzbraucējiem, taču šodien varam oficiāli paziņot, ka nākamajā sezonā Team191 sastāvu papildinās Elvijs Mucenieks.

Noformējums bez nosaukuma

Elvijs ar motokrosu nodarbojas kopš 2005. gada un šajā laika posmā uzrādījis lielisku sniegumu ne tikai Eiropas līmeņa sacensībās, bet arī Pasaules čempionātā. Pagājušajā sezonā Elvijs bija līdzbraucējs francūža Valentīna Žirū blakusvāģu ekipāžā. Kopā ar  Valentīnu Žirū 2017. gadā Elvijs izcīnīja pasaules vicečempiona titulu, kā arī ieguva 2. vietu Eiropas Nāciju kausā, Francijas izlases sastāvā.

2019.gada sezonu komanda uzsāks ar jaunu blakusvāģa motociklu, ko Didža ekipāžai uzbūvējis desmitkārtējais pasaules čempions Daniel Willemsen. Ar nepacietību gaidām jauno motokrosa sezonu, jo tā solās būt īpaši jaudīga!

Laura Avotiņa,
Team191 mājaslapas administratore