Atzeles volejbola līga 12.janvārī aizvadīja 8.kārtu Alūksnē (Māriņkalnā, Ziemera pamatskolā) un Balvos. Alūksne spēkiem mērojās „Alūksne”, „Zeltiņi” (Alūksne), „VIP Robežsardze” (Balvi), „SK Kuorsova” (Kārsava) komandas un Balvos „Balvi”, „ESKETIT” (Balvi), „Gulbene 2” un „Ļaudonas vsk.” (Madona) komandas. Demonstrējot labu sniegumu trīs uzvaras izcīnija komanda „SK Kuorsova” un „Gulbene 2”. Pie diviem panākumiem trijās spēlēs tika komanda „Alūksne” un „Balvi”. Vienu uzvaru izcīnīja komanda „Zeltiņi” un „Ļaudonas vsk.”

Rezultāti no Alūksnes sabraukuma:

Zeltiņi – VIP Robežsardze                             2:0 (25:13; 25:18)

SK Kuorsova – Alūksne                                 2:1 (20:25; 25:15; 15:13)

Alūksne – Zeltiņi                                           2:0 (25:16; 25:23)

SK Kuorsova – VIP Robežsardze                    2:0 (25:15; 25:12)

VIP Robežsardze – Alūksne                          1:2 (15:25; 25:21; 14:16)

SK Kuorsova – Zeltiņi                                    2:0 (25:19; 25:16)

Rezultāti no Balvu sabraukuma:

Balvi – ESKETIT                                          2:0 (25:12; 25:22)

Gulbene 2 – Ļaudonas vsk.                          2:0 (25:12; 25:13)

Ļaudonas vsk. - Balvi                                   0:2 (14:25; 22:25)

Gulbene 2 - ESKETIT                                   2:0 (25:13; 25:5)

ESKETIT – Ļaudonas vsk.                            0:2 (20:25; 21:25)

Gulbene 2 - Balvi                                        2:0 (25:20; 25:18)

8.kārtas - labākie spēlētāji:

  • Alūksne  – G.Krauja,  R.Zvejnieks
  • Zeltiņi (Alūksne) – A.Sams, A.Maksims
  • VIP Robežsardze (Balvi) – A.Zvejnieks, S.Boriss
  • SK Kuorsova (Kārsava) – J.Vorkalis, J.Potašs
  • Balvi – E.Elksnītis, E.Logins
  • ESKETIT – I.Džiguns, N.Zušs
  • Gulbene 2 – V.Smirnovs, K.Kanaviņš
  • Ļaudonas vsk. (Madona) – R.Miškins, J.Krasnovs

 

13.janvārī Balvos tika aizvadīta 9. kārta pulcējot sešas komandas (VIP Robežsardze, Bērzpils, Logu maiņa (visas no Balviem), Alūksne, Ļaudonas vsk. (Madona) un SK Kuorsova (Kārsava)). Tehnisku iemeslu dēļ neieradās komanda „Gulbene 2” un „Sila Priedes” (Smiltene).

Sabraukuma rezultāti:

SK Kuorsova – Sila Priedes           2:0 (25:0; 25:0)

Logu maiņa – VIP Robežsardze     2:0 (25:15; 25:11)

Ļaudonas vsk. – SK Kuorsova      0:2 (17:25; 23:25)

Gulbene 2 – VIP Robežsardze      0:2 (0:25; 0:25)

Alūksne – Ļaudonas vsk.              2:1 (18:25; 25:16; 15:12)

Bērzpils – SK Kuorsova               0:2 (24:26; 22:25)

9.kārtas labākie spēlētāji:

  • VIP Robežsardze – S.Boriss
  • Bērzpils – G.Mičulis
  • Logu maiņa –  A.Fridrihsons
  • Alūksne – G.Krauja
  • SK Kuorsova – T. Vorkalis
  • Ļaudonas vsk. – R.Miškinis

Līgas organizatori saka paldies Balvu un Māriņkalna sporta zāļu personālam par uzņemšanu.

Atzeles volejbola līgas 10. kārta notiks 26.janvārī Gulbenē.

Turnīra grafiks un tabula

AVL organizators
Elvijs Stībelis